İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Jailbreak Dünyası Yine Hayal Kırıklığına Uğradı

Jailbreak bekleyenler bir kez daha hayal kırıklığına uğradı. Bir kaç sürümdür Luca Todesco’nun Jailbreak yaptım diye yayınladığı görsel ve videolara bel bağlayan Jailbreak tutkunları için Yunan ekibi GSMagic de bugün itibariyle yalan oldu.

iOS 9.3.3 beta sürümünü Jailbrek yaptığına dair resim ve video paylaşan GSMagic Team Jailbreak için 10 Haziran’a gün vermişti. Yunan ekibinin iPhone konusunda pek tanınmadığı düşüldüğünde pek inandırıcı olmadıklarını daha önceki yazımda belirtmiştim. Umarım bizi yanıltırlar ve Jailbrek çıkar demiştim. Ama bu ekipte bizi sükut-u hayale uğrattı.

image

GSMagic dün attığı tweetlerde bu işi bıraktıklarını açıkladı. Ekip çok çabaladıklarını fakat stabil bir Jailbreak aracı hazırlayamadıklarını söylüyor. Lbykus adlı Jailbrek projesi böylece sonlanmış oldu.

image

Luca Todesco ile Twitter’da sürekli atışan grubun Todesco’ya Jailbreak konferansında görüşürüz yazması akıllarda soru işaretleri bıraktı. Ekip 2 gün içinde bütün sosyal medya hesaplarını kapatacaklarını bildirdi. Fakat bu sefer de Telegram hesabı açtı. Orada da Jailbrek konuşmalarına devam ediyorlar.

Bence GSMagic fake bir grup ve Jailbrek üzerine bir çalışmaları yok. İnsanları boş yere kandırdılar. Pangu veya Taig Team’in Jailbreak işine el atarak beklenti içinde olan insanları sevindireceklerini umut ediyoruz.

2 Yorum

  1. Ramazan Ramazan 12 Haziran 2016

    9.3sörümünde bekliyoruz inşallah çıkar diye umud ediyoruz

  2. Bekir Bekir 10 Haziran 2016

    jb gene yalan olacak gibi işn biri çıkıp yaratır jbsiz iphone mu olur arkadaş ya :S

Yorumlar kapatıldı.