İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Jailbreak Haberlerine Dikkat!

Dolandırıcılara Dikkat!

teknik destek

iOS 9.2 için bir Jailbreak sürümüne sahip olduğunu iddia eden herhangi bir site, iOS 9.3.1 bir içinde Jailbreak çıktı gibi haberler yapmaya başladı. iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 için Jailbreak çıktığı halde Pangu tarafından geniş bir açıklama zaten yapılacak ayrıca sitemizde anında Apple kullanıcılarına bilgi verilecek. Ama bazı siteler kişilerin kimlik bilgileri, fotoğraflarını vs. kişisel bilgilerini çalmak için sizi kurulumu aynı Jailbreak kurulumu gibi olan ama Jailbreak’le hiç yakından bile alakası olmayan linkler ile telefonunuz üzerinden kurdurup sizin bilgilerinizi ele geçirmeye çalışıyor.

Pangu Uyardı!

Şu anda Jailbreak geliştirici tarafı olan Pangu’dan aldığımız son gelişmelere göre iOS 9.2, iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 sürümlerine Jailbreak yayınlanmadı. Ayrıca Pangu ekibininde önemli uyarılarından en önemlisi Dolandırıcılar üzerine oldu. Pangu ekibinin uyarısı Jailbreak üzerine yalan haber yapanlara dikkat edilmesinin gerektiği oldu ve Jailbreak’in en güncel sürümü yayınlandığında Pangu üzerinden ve birçok güvenilir teknoloji sitesinden duyurulacağını belirtti.

Jailbreak Ne Zaman Kullanıcılara Sunulacak ?

Bunun için net bir bilgi olmamasını en başta belirtelim ama Pangu ekibinin verdiği bilgilere göre iOS’daki açığı tamamen çözdükleri ve Jailbreak’i hatasız bir şekilde kullanıcılara sunmayı planladıklarını belirtti. Bunun yanı sıra Pangu ekibinin bir diğer açıklamasında çok kısa bir sürede Jailbreak’i yayınlıyacaklarını belirtmiş olalım ama şu an için kesin bir tarih yok.

müşteri hizmetleri

10 Yorum

 1. Ilkin Abdulrahimov Ilkin Abdulrahimov 8 Nisan 2016

  Iphone 4s icin IOS 9.1 jailbreak cikma olasiligi nedir sizce? 😀

 2. Efe Efe 8 Nisan 2016

  Muhammet bey yardımcı olursan sevinirim
  Iphone de whatsap profilime kim baktı nasıl ögrenebilirim,wrevealer die bir uygulama varmış jb de. Duydunuz mu veya başka bir uygulama var mı?

  • Muhammet Toksöz Muhammet Toksöz Yazar | 8 Nisan 2016

   Merhaba, Şu an vreawealer tweak uygulamasını var sizin dediğiniz gibi için ama daha detaylı bir araştırma gerekiyor böyle başka bir uygula var mı diye ama jailbreaksız ios sürümlerne takip amaçlı whatsonline diye bir program var ama sizin işinize yarar mı bilemem.

 3. suat suat 8 Nisan 2016

  4 ay önce aldım telefonu ve 4 aydır ara ara bakıyorum jailbreak cıktımı diye ama hep çıktı çıkacak yakındır deniyor.. Bu haberlere itibar edilmemesi gerek tek bişey araştırın sizi doğru sonuca ulaştıracaktır; iphone yeni model çıkış tarihleri ve jailbreak çıkış tarihleri . Nedense iphone yeni model çıkarmasına 1-2 ay kala jailbreak çıkıyor hep siz onu anladınız..

 4. öylesine... (@Azamet90) öylesine... (@Azamet90) 7 Nisan 2016

  kaynak yok 😀 laf çok asdasfasfasd

  • Muhammet Toksöz Muhammet Toksöz Yazar | 7 Nisan 2016

   Saygı çerçevesinde yorum yapalım lütfen.

 5. Uzman Uzman 7 Nisan 2016

  Kaynak var mi Pangunun bu açıklamasına yönelik

  • Muhammet Toksöz Muhammet Toksöz Yazar | 7 Nisan 2016

   Kaynak twitter ve resmi sayfası pangunun ayrıca biz bilgi olarak verdik.Kesin tarih yok zaten açıklama yaptık.

 6. Kibirli Kirpi Kibirli Kirpi 7 Nisan 2016

  Gelmez bu sürüme jailbreak

  • Muhammet Toksöz Muhammet Toksöz Yazar | 7 Nisan 2016

   Merhabalar, bende sizinle aynı düşüncedeydim ama yapılan açıklamalar yakında çıkma olasılığını çok yükseltti.

Yorumlar kapatıldı.