Şimdi yükleniyor

Jet White (Bembeyaz) iPhone 7 Geliyor!

Jet beyaz iPhone 7

Jet White (Bembeyaz) iPhone 7 Geliyor!

Son Güncelleme tarihi 8 Kasım 2016 by

Apple, bu yılki lansmanında “Jet Black” (simsiyah) adında yepyeni bir renk tanıtmıştı. Bu renge sahip iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’lar çok kolay çizilebilse de oldukça ilgi görmüştü. Apple, şimdi de “Jet White” (muhtemelen bembeyaz) renk seçeneğini iPhone 7 serisine eklemeyi düşünüyor.

teknik destek

Japon web sitesi Mac Otakara’ya göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için “Jet Beyaz” adlı yeni bir renk seçeneği geliyor. Site, Apple’ın bu seride kullanacağı altıncı renk seçeneği olacak olan Jet White için tarih vermedi. Mac Otakara, kaynak olarak tedarik zincirlerini gösterdi.

IMG_0010-2-300x236 Jet White (Bembeyaz) iPhone 7 Geliyor!

Mac Otakara, daha önce iPhone 7’nin yeni Jet Black rengi ile geleceğini, kulaklık jakının olmayacağını, ana ekran tuşunun dokunmatik olacağını, Apple’ın artık 3 yılda bir tasarım değişikliğine gideceğini önceden raporlamıştı. Dolayısı ile Jet White rengi ile ilgili iddiası da doğru olabilir.

Bununla birlikte site iPhone SE’nin “Gül Altın”dan daha farklı bir parlak pembe rengi ile geleceğini iddia etmişti. Fakat bu bilgi yanlış çıkmıştı. KGI Securites kadar güvenilir olmasa da Mac Otakara’nın iddiasını ciddiye almak gerekiyor.

teknik destek