İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Karşınızda 3.5 mm Kulaklık Girişi Bulunmayan iPhone 7’ye Ait Kılıf

Apple’ın bu yıl sonbaharda tanıtacağı iPhone 7 için özellikle üzerinde durulan özelliği, 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırıması ve şarj girişi ile birleştirilmesi olayı git gide gerçeklik kazanmaya başlamış durumda. Şimdiye kadar söylentiler ve analistlerin raporları ışığında ortada dolaşan bu iddiayı destekleyici ilk adım atıldı.

teknik destek

iPhone 5s‘in yerini alacak olan 4 inç iPhone SE‘den sonra tanıtılacak olan amiral gemi iPhone 7 için tasarlanan bir kılıf, NowhereElse tarafından yayınlandı.

Kılıfa bakıldığı zaman, yuvarlak köşeleri ve ince yapısı ile genel olarak iPhone 6‘ya benzerlik gösterdiği görülen iPhone 7’nin düğmelerinin de benzer şekilde yerleştirildiği görülüyor. Arka kamera ve flaşında benzer şekilde olduğunu ve yerlerini koruduklarını belirtelim.

iPhone-7-Kilif

Neyin farklı olduğuna gelince, cihazın alt tarafında bulunan 3.5 mm kulaklık girişi yok. Kulaklık girişinin şarj girişi ile birleştirildiği bariz bir şekilde görülüyor.

iPhone-7-Koruyucu-Kilif

NowhereElse tarafından sızdırılan bu görüntülerin, güçlü bir kaynaktan alındığı da gelen bilgiler arasında. Yani bu görüntüler kısmen de olsa iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ın yapısını doğruluyor.

iPhone-7-ve-iPhone-7-Plus-Kilif

Her ne kadar genel yapı aynı gibi dursa da tasarımsal anlamda Apple’ın iPhone 7 ile büyük değişikliklere gideceği açık. Bu noktada bunu kesin bir dille belirtmek isteriz. iPhone 7’ye doğru yaklaştıkça, söylentilerin daha da artacağı açık.

müşteri hizmetleri