İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

macOS High Sierra 10.13.2 Beta 6 Yayınlandı!

Apple, yaklaşan bir güncelleme olan macOS High Sierra 10.13.2 güncellemesinin altıncı beta sürümü, beşinci betasını yayınlamasından birkaç gün sonra ve macOS High Sierra 10.13.1 güncellemesini yayınlamasından bir ay sonra geliştiriciler için yayınladı.

teknik destek

Yeni macOS High Sierra 10.13.2 beta 6, Apple Geliştirici Merkezi’nden uygun konfigürasyon profilini yükledikten sonra Mac App Store’un Yazılım Güncelleme menüsünden şimdi indirilebilir.

macOS High Sierra’nın ikinci büyük güncellemesinin hangi iyileştirmeleri getireceği henüz belli değil ancak hata düzeltmeleri ve macOS High Sierra 10.13.1’de ele alınamayan sorunlar için iyileştirmeler içerdiğini düşünüyoruz.

Bu güncelleştirme, geçtiğimiz günlerde bir Türk tarafından tespit edilen ciddi bir macOS güvenlik açığını giderebilir. Bu hata, macOS 10.13.1 kullanıcıları için bir güvenlik güncelleştirmesi ile giderildi ancak sorun macOS 10.13.2 için de giderilecektir.

macOS High Sierra 10.13.2’nin ilk beş betasında önemli yeni özellikler keşfedilmedi ancak bu yeni betada herhangi bir yeni özellik keşfedecek olursak sizlerle paylaşıyor olacağız.

teknik destek