İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

macOS High Sierra 10.13.3 Beta 2 Yayınlandı!

Apple bugün, geliştiriciler için testlerini devam ettirdiği macOS High Sierra 10.13.3‘ün ikinci betasını yayınladı. macOS High Sierra 10.13.3 beta 2macOS High Sierra 10.13.2‘nin yayınlanmasından yaklaşık iki hafta sonra gelmiş oldu.

teknik destek

macOS High Sierra 10.13.3 beta 2, Apple Geliştirici Merkezi‘nden uygun konfigürasyon profilinin yüklendiği Mac’e Mac App Store’un Yazılım Güncelleme menüsü aracılığıyla şimdi indirilebilir.

macOS High Sierra’nın üçüncü güncellemesinin ne gibi yenilikleri sunacağı henüz net değil ancak hata düzeltmeleri ve macOS High Sierra 10.13.2’de ele alınmayan sorunlar için performans iyileştirmeleri içermesi muhtemel gibi duruyor.

macOS High Sierra 10.13.3’ün ilk beta sürümünde dışa dönük herhangi bir yenilik veya değişiklik bulunamadı ancak ikinci beta sürümünde yeni bir özellik görürse sizlerle paylaşıyor olacağız.

Önceki macOS High Sierra 10.13.2, yalnızca güvenlik düzeltmelerine ve performans geliştirmelerine odaklanan bir güncellemeydi ve hiçbir yeni özelliği beraberinde getirmemişti.

teknik destek