İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

macOS High Sierra Public Beta 2 Yayınlandı

Apple, Mac için ikinci macOS High Sierra public beta sürümünü yayınladı. Bu, kayıtlı bir Apple geliştiricisi olmayan kullanıcıların macOS’un final sürümünün yayınlanmasından önce, en yeni Mac işletim sisteminin en sonki test sürümünü indirebilecekleri ve işletim sisteminin özelliklerini öncelikli olarak ücretsiz olarak test edebilecekleri anlamına geliyor.

teknik destek

macOS High Sierra’nın herkese açık beta sürümünün kullanılabilir olmadığı dönemde, macOS High Sierra’nın beta sürümünü yıllık 99 dolar ödeyerek kayıtlı geliştirici hesabınızla test edebilmeniz mümkündü.

Apple’ın tümüyle ücretsiz olan beta yazılım programına buradan devam ederek ulaşabilir ve mevcut Apple Kimliği’nizle kayıt olarak macOS High Sierra Public Beta 2’yi Mac’inize yükleyebilirsiniz.

macOS High Sierra, Apple File System (APFS), HEVC desteği, Metal 2, Posta uygulaması, Fotoğraflar uygulaması ve Safari’deki geliştirmeleri ve daha fazlasını beraberinde getiriyor. macOS High Sierra hakkında daha fazla bilgiye buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

teknik destek