İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

macOS Sierra 10.12.5 Public Beta 1 Yayınlandı

Apple, Mac’te Night Shift modunu kullanıma sunan macOS Sierra 10.12.4‘ü yayınlamasından dört gün sonra, yaklaşmakta olan bir macOS Sierra 10.12.5 güncellemesinin ilk public beta sürümünü dün gece yayınladı.

macOS Sierra 10.12.5 public beta 1, Apple’ın Halka Açık Beta Yazılım Programı’na kayıtlı kullanıcılar tarafından Mac App Store’daki Yazılım Güncelleme (Software Update) mekanizması aracılığıyla şimdi indirilebilir.

Apple’ın sürüm notları çoğu zaman yeni beta yazılımının içeriği hakkında pek fazla bilgi sunmaz. Bu nedenle hangi özelliklerin en yeni macOS sürümü ile sunulduğunu şimdilik bilmiyoruz. Güncelleştirme, önemli bir güncelleme olan macOS 10.12.4 sürümünü izliyor ve muhtemelen hata düzeltmeleri ve diğer küçük iyileştirmeler üzerine odaklanıyor.

Beta sürümüyle birlikte paylaşılan sürüm notlarında yalnızca “güncelleme Mac’inizin kararlılığını, uyumluluğunu ve güvenliğini arttırdığı” şeklinde bir ifade yer alıyor. macOS Sierra 10.12.5’te yeni özellikler veya değişiklikler keşfedersek sizlerle paylaşıyor olacağız.