İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

macOS ve Windows için iTunes 12.5.5 Yayınlandı!

Apple, hem macOS hem de Windows için iTunes 12.5.5’i indirmeye sundu. İşte iTunes’un bu son sürümüyle ilgili ayrıntılar…

teknik destek

Apple’ın yazılım ekipleri için dün yoğun bir gündü ve macOS Sierra 10.12.3, iOS 10.2.1, watchOS 3.1.3 ve tvOS 10.1.1 yayınlandı. Bunlarla birlikte gece saatlerinde, macOS kullanıcıları için, Mac App Store’dan indirilmek üzere hazır olan iTunes 12.5.5 sürümü de yayınlandı. macOS ve Windows kullanıcıları, güncellemeyi hemen şimdi indirebilirler.

Cupertino’dan yeni gelen iTunes 12.5.5 güncellemesi büyük bir güncelleme değil. Yeni özellikler veya işlevler sunmuyor ama küçük uygulama ve performans iyileştirmeleri sunduğunu belirtelim.

Apple, iTunes’un önceki sürümü olan 12.5.4’ü Aralık ayında yayınladı ve bu sürüm ile yeni TV uygulaması ve yeni MacBook Pro’daki Touch Bar desteği iTunes’e gelmiş oldu.

Görünüşe göre, bu yeni sürüm ile Aralık ayında gelen sürüm karşılaştırıldığında az değişiklik yapıldığı, bu nedenle değişikliklerin kaputun altında olduğu görülüyor. Bununu anlamı, Apple’ın neyi değiştirdiğini asla bilmeyecek olmamız.

teknik destek