Şimdi yükleniyor

iOS için En İyi 5 Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Need for Speed- No Limits

iOS için En İyi 5 Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Son Güncelleme tarihi 25 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

iOS platformunda, iPhone ve iPad için geliştirilen bu 5 oyun, aksiyon oyunları arasındaki en iyileri temsil ediyor. Malumunuz, artık iPhone’larımız ve iPad’lerimiz her ne kadar bir bilgisayar kadar olmasalarda, epey güçlü işlemcilere sahipler. Bu sayede bilgisayarları aratmayacak oyunları mobil platformlarda oynayabilmek mümkün. Güçlü işlemcileriyle birlikte oldukça keskin ve oldukça duyarlı ekranları sayesinde iOS aygıtları güzel bir oyun deneyimi sunuyor.

Aksiyon oyunları ise, oyuncuların ilerlemesine ve yeni rekorlar kırmalarına olanak tanıyor olmaları ile iPhone’unuzu veya iPad’inizi elinizden düşürmemenize neden oluyorlar. App Store’da bu kategorideki oyunları sayısı epey fazla ve bunlar arasında seçim yapmak, en iyisini bulmak oldukça zor. En önemlisi ise pek çoğu reklamlara boğulmuş durumda. Bütün bunları göz önüne alarak, en iyi 5 ücretsiz iOS platformu için geliştirilmiş aksiyon oyununu sizler için bir araya getirdik.

1. Transformers: Forged to Fight

Transformers-Forged-to-Fight iOS için En İyi 5 Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Muhtemelen en iyi ve en yeni mobil Transformers oyunu olan Transformers: Forged to Fight’ta Optimus Prime’ı kontrol ederek diğer robotlarla dövüşüyorsunuz. Bir robotu mağlup ettiyseniz o robot Autobots veya Decepticons olup olmadıklarından bağımsız olarak davanıza katılıyorlar. Oyun, konsol kalitesinde grafikler sunuyor ve dövüş oyunlarını seven oyuncular için oldukça sağlam bir seçenek olarak karşınızda duruyor.

2. Need for Speed: No Limits

Need-for-Speed-No-Limits iOS için En İyi 5 Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Need for Speed: No Limits, çarpıcı grafiklerle bezenmiş, aksiyon-yarış oyunu olarak karşımıza duruyor. No Limits, adrenalin dolu yarış oyunlarını arayan oyunculara kesinlikle mutluluk veriyor.

Konsol kalitesinde grafikler sunan Need For Speed: No Limits, basit dönüşlerle aracınızı yönlendirmenizi sağlayan kolay kontrollere sahip. Trafiğin göbeğinde veya sokaklarda, yarış yapma imkanı sunuyor. Need For Speed: No Limits kesinlikle en hareketli mobil oyunlarından birisi.

3. Jetpack Joyride

Jetpack-Joyride iOS için En İyi 5 Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Jetpack Joyride, aslında çok da yabancı olmadığınız bir oyun ve oyunun basit bir önceliği var; karşınıza çıkacak her türlü engelden kurtulup, yolunuza olabildiğince devam etmek. Oyun teorik olarak sonsuza kadar devam ediyor ve kontrolleri ise oldukça basit.

4. Trials Frontier

Trials-Frontier iOS için En İyi 5 Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Trials Frontier, vahşi batıyı anımsatan araziler üzerinde kurgulanmış bir motorsiklet yarış-aksiyon oyunu. Oyunun mantığı oldukça basit; yol katederken motordan düşmemeye çalışmak. 2D görüntü ile farklı bir oyun deneyimi sunan Trials Frontier, kesinlikle dinamikleriyle oyuncuyu kendisine bağlıyor. Oyun kontrolleri oldukça basit olduğundan, bir profesyonel gibi akrobasi hareketleri yapmanız mümkün.

5. Into the Dead

Into-the-Dead iOS için En İyi 5 Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Into the Dead, biraz korku biraz da aksiyon içeren ve bu sayfadaki diğer dört oyun arasından sıyrılan bir oyun. Oyunu oynarken korkacaksınız ve bazı yerlerde kesinlikle heyecanlanacaksınız. Diğer sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da amacınız mümkün olduğu kadar uzun süre boyunca hayatta kalmak. Özelleştirilebilir kontrollere sahip olan Into the Dead, zombi severler için müthiş bir alternatif.

teknik destek