İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Merakla Beklenen Super Mario Run’ın Oynanış Videosu

Merakla beklenen ve Nintendo’nun ortaya koyduğu Super Mario Run, 15 Aralık’ta App Store’da yerini alacak. Şu anda Apple ve Nintendo ortaklığında Apple Store’larda iPhone’ların ve iPad’lerin üzerinde, oyunun önizleme sürümü yayınlanmış durumda. Dileyen kişiler oyunun demosunu Apple Store’lar üzerinden önceden deneyimleyebiliyorlar.

teknik destek

Elbetteki ülkemizde, herkesin Apple Store’a gitmesi mümkün değil. Hal böyle olunca merakla beklenen ve gerçekten heyecan uyandıran Super Mario Run’ın oynanış videosu Nintendo Mobile YouTube kanalında yayınlandı.

Oynanış videosunda Super Mario Run’un sahip olduğu tüm özellikler gösteriliyor ve hemen hemen tüm bölümler üzerinde oyunu görebiliyoruz.

İşte o oynanış videosu;

https://youtu.be/rKG5jU6DV70

Super Mario Run, 9,99 dolardan, muhtemelen ülkemizde 9,99 TL’den satın alınabilecek. Oyunun ücretsiz sürümü kısıtlı olarak sunulacak. Tüm bölümleri açmak için tek seferli bu ücreti ödemek gerekecek.

Oyun henüz App Store’dan indirilebilir değil ama aşağıdaki bağlantı üzerinden veya buradan devam ederek oyunun takibini yapabilirsiniz.

[appbox appstore id1145275343]

müşteri hizmetleri