İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Microsoft, iPhone için Word Flow Keyboard Uygulaması ile Google’la Olan Mücadelesini Hızlandırıyor

iPhone için Microsoft’un klavye uygulaması Word Flow Keyboard yakın geçmişte yayınlanmıştı. Microsoft böylece Google ile olan arama motoru mücadelesini de hızlandırmayı hedeflemişti ki bunun adımlarıda atılmaya başlanmış durumda.

teknik destek

Microsoft’un Word Flow Keyboard’u ile Google’un Gboard’u hemen hemen eş değer özelliklere sahipler. Bir ileti oluştururken veya e-posta yazarken, adresleri, haberleri, makaleleri veya gerçek zamanlı hava tahminleri dahil olmak üzere faydalı bilgileri arama motorları üzerinden (Google veya Bing) erişmek mümkün.

Ayrıca hızlıca GIF’lere, resimlere, videolara veya emojilere ulaşmak da mümkün. Eğer gördüğünüz herhangi bir şeyi göndermek istiyorsanız seçin, kopyalayın ve yapıştırın! Ve hepsi elbetteki bu değil.

Word Flow Keyboard şimdi de 3D Touch’ı destekliyor. Böylece imleci hareket ettiren trackpadi etkinleştirmek ve kolayca işlemler yapmak mümkün. Aynı zamanda yeni temalar iOS’un Metin Değiştirme fonksiyonunu da destekliyor.

Halen Word Flow Keyboard’u denemediyseniz kesinlikle göz atmanızı öneririz. Tek elle yazmanın oldukça kolay olduğu bu klavye uygulaması ile şimdi iPhone kullanıcıları için arama motorları verilerine erişmekte kolaya indirgenmiş. Aşağıdaki bağlantıyı takip ederek uygulamaya kolayca erişebilirsiniz. Uygulama henüz Türkiye için kullanılabilir değil, bunu da belirtelim.

[appbox appstore id1077864246]

teknik destek