İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Microsoft ve Apple’ın, Mac-Surface Book Savaşı Devam Ediyor!

Microsoft, Yeni MacBook Pro’nun ‘Hayal kırıklığı’ nedeniyle daha önce hiç olmadığı kadar çok Yüzeye Geçiş Gösterdiğini Açıkladı

teknik destek

Microsoft, Kasım ayı Surface satışları için şimdiye kadarki en iyi ay olduğunu açıkladı. Bir blog yazısında şirket, özellikle profesyonel kullanıcılar arasında yeni MacBook Pro’nun “hayal kırıklığı” yaratmasının ardından daha fazla insanın Mac’ten Microsoft Surface aygıtlarına geçtiğini söyledi.

Microsoft’un açıklaması şu şekilde;

Daha fazla kişi Mac’ten Surface’e her zamankinden daha fazla geçiş yapıyor. MacBook’lar için ticaret programımız şimdiye kadarki en iyi şeydi ve Surface’in yenilikleri ile heyecanın birleşimi, özellikle de profesyoneller arasında yeni MacBook Pro’nun hayal kırıklığıyla birleşince Surface’e daha çok insan geçiş yapıyor. Bundan ekibimizi gururlandırıyor. Çünkü bu sonuçlar iyi bir iş yaptığımızı ifade ediyor.

Yeni MacBook Pro’nun piyasaya sürülmesinden kısa süre sonra Microsoft, MacBook Pro ve MacBook Air sahiplerine yeni bir Surface Book’a veya Surface Pro 4’e geçmeleri durumunda 650 dolarlık bir indirim sundu. Microsoft ayrıca Ekim ayında Surface Studio’yu ve hepsi birarada bir masaüstü bilgisayarını açıkladı ve bununla olumlu eleştirilerle karşılaştı.

Microsoft’un Surface Book’u, Apple’ın yeni 13 inç MacBook Pro’su ile aynı fiyatla satışa sunuluyor.

müşteri hizmetleri