Nike Eğlenceli, Apple Watch Nike+ Videolarını Paylaştı

0
Apple-Watch-Nike+
iPhone Aksesuarları

Nike bugün komedyen Kevin Hart’u “Çalışan Adam” olarak nitelendiren bir anlamda mizahi yeni Apple Watch Nike+ videolarını paylaştı. Videolarda Hart, bir Apple Watch Nike+ sahibi olarak konumlandırılmış.

İlk videoda Kevin Hart’ın, yeni Apple Watch Nike+’ı Ekim ayında satın aldığı ve hemen ertesi gün ortadan kaybolduğunu bildiren bir mesaj gösteriliyor. Ardından ise “Aylar sonra, bir film ekibi onu çölün ortasında, evinden 700 kilometre uzakta buldu” diye bir metin gösteriliyor.

Hart, şimdi uzun saçlı, sakallı bir sporcu ve çölün orta yerinde ve neden duramayacağını açıklıyor.

“Aylardır burada yaşıyorum. Ama ruhum sonsuza dek burada kaldı. Bakın, eskiden benim için zordu ama uyandığımda ve kafamdaki bu küçük sesi işittiğimde bazı şeyler değişti. Her gün aynı soru vardı: “Bugün koşuyor muyuz?”. Her gün. Ne yapmaya başladığımı biliyor musun? Bu soruyu cevaplamaya başladım. Evet! Evet! Şimdi koşuyorum, koşuyorum.”

Sonraki videolarda Hart’ın kayalarla konuştuğunu, yolculuğunun planlandığını, bazı planlarını paylaştığını, hava ile savaştığını ve Apple Watch’un motivasyon özelliklerini kullanan arkadaşlarıyla rekabet ettiği gösteriyor.

BENZER İÇERİK:  Ünlü YouTube Şarkıcısı Yeni Şarkısı ile Apple'ı Alaya Aldı!

Yedi Apple Watch Nike+ videosu, Nike’ın YouTube kanalından izlenebilir. Apple, kendi spor yapma ve teşvik etme yeteneklerini gösteren kısa, onbeşer saniyelik kendi video dizisini yapmıştı. Nike’da benzer bir seri ile karşımızda diyebiliriz.

Apple Watch Nike+, alüminyum gövdeli ve özel delikli kayışına sahip, Apple Watch Series 2’nin Nike markalı bir versiyonudur. Özel Nike saat yüzleri içerir ve kullanıcıları her gün çalıştırmaya motive etmek için tasarlanan Nike+ Run Club uygulamasına sahiptir.

iPhone Aksesuarları

BENZER YAZILAR


Yorum Yapın, Değer Katın: