İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

OS X 10.11.4 Beta 3 Halka Açık Beta Yazılım Programı Kullanıcıları için Yayınlandı

Pazartesi günü geliştiriciler için yayınlanan OS X 10.11.4 beta 3, bugün de halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için yayınlandı.

teknik destek

Güncellemenin geliştiriciler için yayınlanan sürümünden herhangi bir farkının olmadığını belirtelim.

OS X 10.11.4 ilk beta sürümü ile hayatımıza girmesiyle Mac’lere pek çok özelliği getirecek gibi duruyordu. Apple’ın her yayınladığı yeni OS X 10.11.4 beta güncellemesi ile daha kullanılabilir hale gelen güncellemenin üçüncü beta sürümüyle de Apple’ın performans iyileştirmelerine ve hata düzeltmelerine odaklandığını söyleyebiliriz.

OS X 10.11.4 beta sürümü, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın desteklediği Live Photo (Dinamik Fotoğraflar) destekli Fotoğraflar uygulamasının yanı sıra parola korumalı yükseltilmiş Notlar uygulaması ve daha pek çok özelliği Mac’lere getiriyor.

Live Photo özelliğinin Mac‘lere gelmesinin en büyük sebebi iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’la gönderilen iMessage’lara destek verebilmesi adınaydı.

Ayrıca iOS’a gelecek olan yükseltilmiş, parola korumalı ve Touch ID uyumlu Notlar uygulamasının da uyumluluk sorunu yaratmaması adına OS X’e e geldiğini söyleyebiliriz.

müşteri hizmetleri