Şimdi yükleniyor

Paylaşılan Yeni Görüntüler Uzay Siyahı iPhone 7 Plus’ın Neye Benzeyeceğini Tasvir Ediyorlar

iPhone-7-Uzay-Siyahi-1

Paylaşılan Yeni Görüntüler Uzay Siyahı iPhone 7 Plus’ın Neye Benzeyeceğini Tasvir Ediyorlar

Son Güncelleme tarihi 15 Ağustos 2016 by Müşteri hizmetleri

Bir dizi yeni iPhone 7 ve özellikle en çok merak edilen 5.5 inç çift arka kameralı iPhone 7 Plus görüntüleri sızdırılmaya devam ediyor. Bu yılın en çok ses getiren “Deep Blue” bir diğer adı ile “Derin Mavi” renk seçeneği ile iPhone 7 iddialarını suyunu çekmişken şimdi de sık sık gündeme “Uzay Siyahı” iPhone 7 geliyor.

teknik destek

[irp posts=”10020″ name=”Smart Connector Özellikli Siyah iPhone 7 Plus Videosu Yayınlandı”]

En yeni raporlarda mavi iPhone’un gelmeyeceği belirtiliyor. Apple’ın böyle bir tercih yerine daha koyu bir renk üstünde çalıştığı bunun da “Uzay Siyahı” olacağı belirtiliyor. Elbetteki yeni renk seçeneği gelirken bir renk seçeneğin de sonu gelebilir. “Uzay Grisi” renk seçeneğinin sonu da bu kapsamda geldi gibi duruyor.

Bugün sızdırılan iPhone 7 Plus görüntülerinde de “Uzay Siyahı” renk seçeneğinde en yeni nesil iPhone’un nasıl gözükeceği oldukça iyi bir şekilde tasvir ediliyor. Ancak görüntülerde cihazın arka kısmında yer alan “S” baskısı da bunun sadece tasvir amaçlı hazırlanan cihaz olduğuna işaret.

iPhone-7-Uzay-Siyahi-1 Paylaşılan Yeni Görüntüler Uzay Siyahı iPhone 7 Plus'ın Neye Benzeyeceğini Tasvir Ediyorlar

Uzay-Siyahi-iPhone-7-Plus-2 Paylaşılan Yeni Görüntüler Uzay Siyahı iPhone 7 Plus'ın Neye Benzeyeceğini Tasvir Ediyorlar Uzay-Siyahi-iPhone-7-Plus Paylaşılan Yeni Görüntüler Uzay Siyahı iPhone 7 Plus'ın Neye Benzeyeceğini Tasvir Ediyorlar

Görüntülerde Smart Connector portuda dikkat çekiyor. Smart Connector’ün sadece iPhone 7 Plus’a münhasır olacağının üzerinde de durulduğunu belirtelim. Genel anlamda ise görüntülerde 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılması, çift hoparlör tutarlı gibi duruyor. Yeniden düzenlenen ve daha aza indirgenen anten çizgileride bir başka tutarlı detay.

Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı 7 Eylül’de tanıtması, 9 Eylül’de ön siparişe sunması bekleniyor. Çok değil yalnızca bir hafta sonrasında yani 16 Eylül’de de kilit pazarlarda satışa sunulacaklar. En azından son tahminler bu yönde.

teknik destek