Pokemon GO için Yeni Güncelleme Yayınlandı

iOS-Pokemon-GO

Niantic popüler uygulaması Pokemon GO‘yu geliştirmeye ve oyun deneyimini yükseltmeye devam ediyor. Daha önce yayınlanan Pokemon GO 1.2 sürümü ile küçük iyileştirmeler ve yine küçük özellikleri tanıtan Niantic yeni sürümle de benzer şekilde bir iyileştirmeye gitmiş.

Pokemon GO v1.3 Yenilikleri

Pokemon GO’nun belkide en çok dikkatle kullanılan “Yakın” özelliği artık “Sightings” olarak adlandırılıyor. Bu özelliği kullanarak yakınınızdaki muhtemel Pokemon’lardan dilediğinize tekil olarak odaklanabiliyordunuz. Yeni güncelleme ile bu kaldırılmış durumda.

Hızlı hareket edildiğinde bu oyun tarafından tespit ediliyor ve yürümek yerine herhangi bir araç kullanarak Pokemon avlanması engelleniyordu. Niantic bunu daha da açığa vurarak “hızlı hareket” uyarısını getirmiş. Eğer ki oyun hızlı hareket ettiğinizi algılarsa bunu sizi uyararak gösteriyor.

Konum noktasında da iyileştirmeler söz konusu. Artık en doğru konum tespitinin yapılabilmesi için bir değerlendirme özelliği oyuna dahil edilmiş. Konumunuzu değerlendirebiliyor ve en iyi şekilde konumlandırmayı yapabiliyorsunuz.

Elbetteki Pokemon GO için yayınlanan son güncelleme için yenilikler bunlarla sınırlı değil. iOS için Pokemon GO‘yu nasıl indirebileceğinizi görmek ve Pokemon GO hilelerine erişmek için aşağıdaki bağlantıları takip edebilirsiniz.

iOS için Yepyeni Pokemon GO Hilesi: Son Uygulama Sürümü ile Uyumlu ve Gelişmiş Özelliklerle Birlikte