Şimdi yükleniyor

PUBG Mobile başarısız giriş lütfen tekrar dene

PUBG Mobile basarisiz giris lutfen tekrar dene

PUBG Mobile başarısız giriş lütfen tekrar dene

Son Güncelleme tarihi 1 Ağustos 2019 by Teknoloji Haber

PUBG Mobile Twitter başarısız giriş lütfen tekrar dene hatası alanlar için kesin çözüm ve genel bilgiyi haberimizde bulacaklar. İngilizce olarak oyun oynayanlar için hata mesajı “login failure please TRY again later” ve PUBG emulatör giriş başarısız neden çıkıyor?

teknik destek

PUBG giriş başarısız tekrar deneyin şeklinde bir hata 3-4 gündür devam ediyor. Gelen mesajlarda birinde bilgisayardan giriş yapıyorum ama Twitter ile giriş olmuyor 4 dk bekleyin tekrar giriş yapın diyor şeklinde yazmış. Çoğuda PUBG güncellemeden sonra giriş başarısız tekrar deneyin yazısının çıktığını söylüyor.

İki üç gündür görülen bir hata nedeniyle bazı PUBG oyuncuları Twitter başarısız giriş hatası almakta. Bu sorun anladığımız kadarıyla yeni güncellemeden sonra ortaya çıktı. www.applefoni.com

screenshot.221 PUBG Mobile başarısız giriş lütfen tekrar dene
PUBG Mobile başarısız giriş lütfen tekrar dene

PUBG Twitter başarısız giriş hatası

Her güncelleme yanında bir kaç sorunu getirebiliyor. Bu sadece bu oyuna özgü değil telefonlara gelen güncellemeler de de çıkabiliyor. Bu oyunun ilk iki sürümden sonrası için gelen güncellemeler için sürekli şikayet aldı. Donma gibi sorunun yanında oyundan atılma gibi sorunlarda çıkmıştır.

PUBG Twitter ile girişte başarısız giriş hatası almakta mısınız? Çözümünü örnek bir videoda sergilemek istedik. Bu video benzer bir kaç tane daha bulunuyor.

Bazı oyuncular e-posta ile girerken de aynı hatayı aldığını yazmış. 4 DK sonra dene gibi bilgi mesajı ile karşılaşanlarda oluyormuş.

Sorun PUBG emulatör Twitter ile girişte çıkıyor. Kesin çözümünün yeni bir sürümle çözüleceğinden eminiz. Ama geçici olarak aşağıdakilere bakınız.

PUBG başarısız giriş çözümü

Birde mail ve diğer hesap yöntemleri ekli kullanıcılarda doğal olarak bir sorun çıkmamakta.

  • Telefonlarda ve bilgisayarlarda deneyin
  • Başka bir internette denenebilir
  • Telefon ekleyerek çözülebiliyormuş
  • VPN kesin önerilenlerden biri
  • Bu youtube.com/watch?v=wu2n4vXodW8 video kesin gibi duruyor

Sorunu çözülenler yorumla bize yazabilir. En azından uygulayarak önerilerde bulunabilirsiniz.

teknik destek

3 yorum

comments user
Ömer

Bu arada pubg hesabım 54 seviye

comments user
Ömer

Global hesaptan vietnam hesabı istiyor telefon iphone olmuyor

comments user
kayra fettah

beyler kesin çözümü veriyorum lütfen like atın herkes görsün acemi kertenkele sabitle ilk önce smartgaga diye emülatör var yüklüyoruz google hesabı oluşturuyoruz pubg mobile ve twitteri yüklüyoruz emülatör sıkıntılı bıraz geç açılacak açılınca hesaba giriş yapın ve sonra ayarlara girin ordan bağlı kısmı çıkacak oraya facebookunuz varsa ekliyoruz yoksa hesap kurup geri geliyoruz şifreyi ve ismi verdikten sonra hesabı bağlıyoruz facebook üzerinden ondan sonra smartgagayı bilgisayardan siliyoruz ve facebook ile girişimizi yapıyoruz ondan sonra ise emülatöre girmiş oluyoruz çözüm 1 ile 2 saatinizi alabilir lakin smartgagayı silmezseniz bilgsayarınız aşırıderecede kasacaktır bu çözüm twıtterde hesap bilgileri doğruolmasına rağmen giremeyen arkadaşlar içindir iyi oyunlar.

Yorumlar kapalı.