İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samsung Galaxy S8 Fiyatı ile Cep Yakacak! İşte Galaxy S8 Fiyatları

Yakında tanıtılacak olan Samsung Galaxy S8 hakkındaki yeni bir sızıntı, telefonun önümüzdeki ay Avrupa’da satışa sunulduğu zaman fiili rakibi iPhone 8’e göre fiyatının ne olacağını ve hangi renk seçenekleri ile sunulacağını ortaya koyuyor.

teknik destek

Sızıntıya göre Galaxy S8, Avrupa’da 799 eurodan başlayan fiyatlarla ve Black Sky, Orchid Grey ve Arctic Silver olarak tanımlanan renklerde satışa sunulacak. Galaxy S8’in Avrupa satış fiyatlarının şu şekilde olması bekleniyor;

  • 5.8 inç Galaxy S8: 799 euro,
  • 6.2 inç Galaxy S8 Plus: 899 euro

Ayrıca Samsung, Galaxy S8 ile birlikte bir DeX bağlantı istasyonu (150 euro), yeni GearVR kulaklık (129 euro) ve Gear 360 kamera (229 euro) dahil olmak üzere birkaç yeni aksesuarını da tanıtacak.

Galaxy S8’in fiyatı ile Apple’ın gelecekte tanıtması beklenen OLED ekranlı 5.8 inç iPhone’una göre biraz daha uygun fiyatlı olacağını görmek mümkün. Analist raporlarına göre, iPhone’un 10. yıldönümüne özel olarak iPhone 7s ve 7s Plus’a ek olarak tanıtılması beklenen iPhone 8’in ABD satış fiyatı 1.000 dolardan fazla olacak.

Samsung Galaxy S8’in, parmak izi tanıma özelliğine ek olarak, iris tanıma ve yüz tanıma teknolojisine ayrıca Bixby adlı yeni bir sanal asistana sahip olması bekleniyor. Koreli şirket en yeni amiral gemisini 29 Mart’ta düzenleyeceği bir etkinlikte tanıtacak.

müşteri hizmetleri