Samsung, Galaxy S8 ile Çift Lensli Arka Kameraya Merhaba Diyebilir!

samsung-galaxy-s8-arka-kamera

Akıllı telefon pazarının Apple ile birlikte diğer dev isimlerinden olan Samsung’un Note 7 vakası sonrası yaraları sarmak için ilk hedefi Galaxy S8 olacak. Beklenenin çok daha ötesinde bir Galaxy serisini ortaya koymak için çalışmalar yapan Samsung’un 2017 yılında tanıtması beklenen Galaxy S8’in arka kamerası için bugün bazı iddialar ortaya atıldı.

teknik destek

Samsung, Apple’ın iPhone 7 Plus’la arka kamerayı çift lensli hale getirmesinden etkinlemiş olacak ki Galaxy S8 modelinde çift lensli kameraya yer vermeyi hedeflediği belirtiliyor. Apple şu anda çift lensli arka kamera ile iPhone 7 Plus’ta geniş açı ve optik zum özelliklerini sunuyor. Bu da elbetteki doğal olarak kamera performansını yükseltiyor.

Samsung’un çift lensli arka kameraya Galaxy S8’de yer vermesi durumunda ne gibi özellikleri kullanıma sunacağı ise tümüyle merak konusu. Ayrıca Galaxy S8’in ön kamerasının son iki nesildir geçerli olan 5 megapiksellik çözünürlükten sıyrılacağı ve yükseltileceği de gelen bilgiler arasında. Son olarak şirketin ön kameraya oto fokus özelliğini de eklemesi bekleniyor.

teknik destek
error: Çok sık deneme yapıyorsun !!