Samsung Galaxy S9’un ekranı iPhone X’un ekranını ezdi geçti!

Samsung Galaxy S9’un ekranı iPhone X’un ekranını ezdi geçti!

Samsung’un yeni model akıllı telefonları olan Galaxy S9 ve S9 Plus çok konuşulacak gibi. Kısa süre önce DisplayMate tarafınca ekran panelleri test edilen Galaxy S9 oldukça iyi duruyor.

teknik destek <

Samsung’un yeni model akıllı telefonu Galaxy S9, kısa süre önce DisplayMate tarafından laboratuvar ortamlarında başarıyla testlerden geçti. DisplayMate son açıklamasında, cihazın” En iyi ekrana sahip akıllı telefon” ödülünü A+ (yani en yüksek puan) olarak aldığını ifade etti.

Geçtiğimiz yıl DisplayMate iPhone X modelini en iyi telefon ekranı olarak belirtmişti. Ancak iPhone X’in ekranını üreten Samsung’un kendi ekranını daha iyi ürettiği bir gerçek. Bu bakımdan testlerde en yüksek puanı alan telefon Galaxy S9 olarak seçildi.

EN İYİ EKRANA SAHİP AKILLI TELEFON GALAXY S9

Paylaşılan bilgilere göre S9’da yer alan 3K 2960×1440 çözünürlüğünde ki ekran, daha önceki S8 ve Note 8 ile aynı güç verimliliğine sahip. Bunun yanı sıra S9’un OLED ekranı en iyi ve en yüksek renk doygunluğu sunuyor. Ekran parlaklığı, yüksek kontrast, doğal renk ve ekran yansıtma işlevleri en iyisi olarak belirtildi.

iPhone X model akıllı telefonun ekranını üreten Samsung, yeni model akıllı telefonuyla Apple’a bir cevap vermiş gibi duruyor. Apple’ın önümüzdeki yıllarda kendi ekranını üretmesi gerekebilir. Yoksa daima kazanan Samsung olacak.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.