İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şimdi de iPhone 7’nin İlk Çalışır Durumdaki Videosu Sızdırıldı

Tamamen işlevsel hali ile fotoğrafları sızdırılan iPhone 7’nin şimdi de Çinli firma GeekBar tarafında akıllı telefona ait kısa bir video demosu sızdırıldı. Videoda kamera eylemleri yüzeysel olarak gösteriliyor.

[irp posts=”9437″ name=”iPhone 7’nin İlk Kez Ekranı Açık, Çalışır Vaziyetteki Görüntüleri Sızdırıldı”]

Videodaki iPhone 7 üzerinde Apple’ın test yazılımı SwitchBoard’un (Santral) çalıştırıldığını belirtelim. Kamerası açık olan iPhone 7 ekranında çevredeki tüm nesneler net bir şekilde görülebiliyor.

Dahili test yazılımının kamera arayüzünden herhangi bir çıkarımda bulunmak güç. Heleki ekrana yansıyan görüntü kalitesine göre yorum yapmak da imkansız ancak sızdırılan fotoğraftaki ve bu videodaki cihazın gerçek iPhone 7’yi yansıttığını söylemek zannediyoruz ki mümkün.

Yeni nesil iPhone 7’de hiçbir 3.5 mm kulaklık girişi yer almayacak. Bunun yerine kulaklık girişi olarak lightning portu kullanılacak. Kamera objektifi daha büyük olacak ve anten çizgileri daha aza indirgenmiş şekliyle arka kasa hafifletilecek. Alt kısımda da çift hoparlörün yer alması muhtemel gibi duruyor.

Apple’ın yeni nesil iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı 9 Eylül Cuma günü Türkiye saati ile 19:00 veya 20:00’da lanse etmesi bekleniyor. Bir diğer beklenti ise 16 Eylül Cuma günü.