Siyah AirPods Satın Almak Artık Mümkün! Veya Beyaz AirPods’unuzu Siyah Renkli Yapmak…

Siyah-AirPods

Dünyanın en gelişmiş kablosuz kulaklığı olan AirPods, beyaz renkte sunuldu ve o gündür bu gündür siyah rengi için beklentiler oluşmuş durumda. Bu beklentinin oluşmasının asıl nedeni ise iPhone 7 ile siyah rengin odak nokta haline gelmiş olması.

müşteri hizmetleri

Pek çok kullanıcı, siyah iPhone 7’sinin yanında beyaz renkli AirPods’un şık durmayacağından endişe duyarak Apple’ı eleştiriyor. Şirketin bu konuda adım atıp atmayacağı ise şimdilik belirsiz. Durum böyle olunca elde olan sadece siyah renkli AirPods için hazırlanmış konseptler oluyor.

Tam da bu noktada, bağımsız bir şirket siyah renkte AirPods isteyen kullanıcıların hayalini gerçeğe dönüştürüyor. BlackPods adındaki bu şirket, sadece 99 dolar karşılığında AirPods kulaklığınızı, 3 katmanlı mat siyah sıvı kauçuk ile kaplıyor.

Ayrıca isteyen kullanıcılar, 150 dolara satılan AirPods’u, direk bu şirketin sitesi üzerinden siyah renk kaplaması ile 249 dolara satın alarak 9 dolar tasarruf edebiliyorlar.

Ancak pekte kullanıcının işine gelmeyecek bir durum söz konusu; garanti. Ne yazık ki bu halde AirPods’u satın alır veya AirPods’unuza siyah renk kaplamasını yaptırırsanız, kulaklığınız garanti dışı kalıyor. Son olarak, ürünü sipariş vermek için uzun bir bekleme listesi söz konusu.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.