İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone’un Dock’ını ve Klasör Arka Planını Siyah Yapın! Jailbreaksiz, Uygulamasız Yöntem

iOS 10’la Karanlık Mod (Dark Mod) gelecek yönündeki iddiaları bir ileri iki geri gitse de Apple’ın iOS 10’u yayınlamasıyla bu iddialar çürümüş oldu. Şirketin böyle bir hazırlık içerisinde olup olmadığı bilinmez ama en yeni iOS sürümünde şimdilik böyle bir modun kullanılamayacağı kesin.

teknik destek

Bu modu isteyen belli bir kesim söz konusuydu. Apple’ın bekleneni gerçekleştirmemesi ile hayal kırıklığının oluştuğunu söyleyebiliriz. Ancak bir hile ile iPhone’un Dock’ını, klasörler arka planını ve hatta ve hatta widgetların arka planını siyah tonuna bürümeniz mümkün. iOS için keşfedilen bu hile yönteminin Jailbreaksiz, ek uygulamasız olduğunu belirtelim. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki adımları takip etmek.

Adım 1: Öncelikle buradan devam ederek ilgili bir web sitesine gidin. Farklı yelpazelerden sunulan arkaplan duvar kağıtlarını indirin.

Adım 2: İndirmek istediğiniz duvar kağıdının üstüne bir süre basılı tutmanız ve görüntüyü kaydet demeniz yeterli.

img_5874

Adım 3: Şimdi Fotoğraflar uygulamasını açın ve indirdiğiniz görsele dokunun. Sol alt köşede yer alan ikona dokunarak gelen seçeneklerden Duvar Kağıdı Yap’a dokunun. Daha sonra gelen ekrandan Ayarla seçeneğine dokunun ve Ana Ekrana Ayarla’ya dokunup işlemi tamamlayın.

img_5875

img_5876

Evet hepsi bu kadar!

İşte sonuç;

img_5877

teknik destek