İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sızdırılan iPhone 7 Plus Kutusunda Kablosuz AirPods’un Yer Aldığı Görülüyor

Dün Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la giriş yerleşik depolama kapasitesini 32 GB’a çıkartacağını sizlerle paylaşmıştık. Hem bu iddiayı doğrulayan hem de kablosuz yeni nesil AirPods haberini getiren yeni bir sızıntı bugün gündeme düştü.

İLGİLİ HABER: iPhone 7’nin Depolama Alanının 32 GB’dan Başlayacağı Kesinleşti

AppleInsider’da yayınlanan ve iPhone 7 Plus’a ait olduğu iddia edilen kutunun arkasında kablosuz AirPods’dan söz ediliyor. Oldukça net bir görüntünün gelmesi ile bu detay bariz bir şekilde görülüyor.

Apple’ın iPhone 7 Plus ve iPhone 7’de 3.5 mm kulaklık girişini kaldırması kullanıcılar arasında infiale neden olmuştu ancak şirket bunu kablosuz EarPods ile çözecek gibi duruyor. Ki zaten bu bir dönem ayyuka çıkmıştı ama daha sonra sözde iPhone 7 ile geleceği iddia edilen, kablolu yeni nesil EarPods ortaya atılmıştı.

Şirket EarPods’u noktalayıp AirPods olarak kablosuz formda sunmayı hedefliyor gibi duruyor. Elbetteki bu detayın fiyatlara yansıyacağı açık. Yani iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın fiyatını arttıracak önemli bir detayın birisi de bunun olması söz konusu.