Şimdi yükleniyor

Snapchat Aldığı Güncelleme ile Yepyeni Özelliklere Kavuştu

snapchatapplefoni2

Snapchat Aldığı Güncelleme ile Yepyeni Özelliklere Kavuştu

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Instagram uygulamasının anlık hikaye paylaşımı özelliği güncellemesinden önce çok popüler olan Snapchat, son dönemde Facebook’un akıllıca hamleleri karşısında değer kaybetmişti. Elindeki hikaye paylaşımı özelliğinin  Instagramda da kullanılmaya başlanmasından sonra rakiplerine karşı geri kalan ve kullanım oranı azalan Snapchat uygulaması kendini yenilemek ve bu ortamda güçlü kalabilmek için sürekli yeni güncellemeler ile yeni özellikler getirerek güçlülüğünü koruma konusudan oldukça kararlı.

teknik destek

Snapchat, bugün aldığı güncelleme ile yeni ve bir o kadar da güzel özelliklere kavuştu. Güncelleme ile beraber arkadaşlarınızın Hikayesini izlemek, ona bir Snap göndermek ve diğer fonksiyonları uygulayabilmek için, arkadaş listenizde ekli olan  kişilerin adının üzerine basılı tutmanız yeterli olacak.

snapchatapplefoni Snapchat Aldığı Güncelleme ile Yepyeni Özelliklere Kavuştu

Bunlardan başka herhangi bir uygulamadayken, iOS paylaşım menüsüne eklenen Snapchat butonu ile görsel ve videoyu Snapchat hesabınızda paylaşabilme imkanına artık sahipsiniz. En son ve kullanışlı bir özellik olarak“Hayalet Modu” özelliği ile konum paylaşımını belli bir süre için kapatabiliyorsunuz. Şu an sadece iOS platformuna gelen bu güncelleme, yakında Android platformunda da yer alacak. Yeni özellikleri kullanabilmek için Snapchat uygulamasını App Store üzerinden güncellemeniz yeterli olacaktır.

teknik destek