İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bir Apple Mühendisinin Kızı Eline iPhone X’i Aldı ve Ortaya İlginç Görüntüler Çıktı!

Kısa süre önce Brooke Amelia Peterson tarafından YouTube’a bir video yüklendi ve videonun aslında oldukça önemli bir yere sahip olduğu sonradan bir Reddit kullanıcısı tarafından ortaya çıkarıldı. Çünkü videoda, üç gün sonra ön siparişe açılacak ve 3 Kasım’da piyasaya çıkacak olan Uzay Grisi iPhone X yer alıyordu ve amiral gemisi iPhone modelinin merak edilen pek çok özelliği küçük bir kız tarafından gösteriliyordu.

teknik destek

Peterson, bir Apple mühendisinin kızı ve videoda şirketin California’daki Cupertino’daki 1 Infinite Loop kampüsünü ziyaret ettiği görülüyor. Kampüste gezinirken (videonun 2:10’undan itibaren) babası ile Caffè Macs’de öğle yemeğine çıkıyor ve babası kafede ödeme yapmak için Apple Pay’i kullanıyor. Apple Pay için kimlik doğrulamasını ise beklenildiği gibi iPhone X’in Face ID ile yapıyor.

Apple mühendisi olan babasının iPhone X’ini eline alan Peterson, merak edilen pek çok iPhone X özelliğine ve yeniliğine daha yakından bakma fırsatı buluyor ve bizlerin de bu fırsatı yakalamasını sağlıyor.

Video boyunca iPhone X’in Denetim Merkezi’ne erişim, yeni Ana Ekran düğmesi, Kamera, Takvim ve Notlar uygulaması ile birlikte Mesajlar uygulamasındanki 3D yüz tanıma özelliği gösteriliyor.

https://youtu.be/O1EpT41QAOw

Videodaki bir diğer ilginç detay ise, Apple mühendisinin kızına ekibinin Aralık ayında Apple Park’a taşınacağına kısaca değinmesi oluyor.

iPhone X için ön siparişler 27 Ekim Cuma günü belirli ülkelerde başlayacak ve 3 Kasım’da yine bu belirli ülkelerde piyasaya çıkacak. Ne yazık ki bu ülkeler arasında Türkiye yer almıyor ve iPhone X’in Türkiye için çıkış tarihi henüz belli değil.

teknik destek

2 Yorum

  1. volkan volkan 24 Ekim 2017

    video yok ….

Yorumlar kapatıldı.