Şimdi yükleniyor

Snapchat Hikayelerini Başka Platformlarda Paylaşmak Mümkün Hale Geliyor

Snapchat Hikayelerini Başka Platformlarda Paylaşmak Mümkün Hale Geliyor

Son Güncelleme tarihi 24 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Snap, Snapchat’in sosyal medyadaki varlığını artırmak için kullanıcıların mobil uygulama dışında hikayelerini paylaşmalarına izin veren yeni bir Snapchat özelliği üzerinde çalışma yapıyor.

teknik destek

“Hikayeler Her Yerde” olarak adlandırılan yeni özellik sayesinde kullanıcılar, Snapchat’in birinci sınıf video ve editör içeriklerini haber sitelerinde ve başka platformlarda çevrimiçi olarak paylaşabilecekler. Snap’in bu adımı Facebook ve Instagram gibi markaların giderek rekabeti artırmasından sonra şirketin uygulamasını daha fazla görünebilir hale getirmek istemesinden kaynaklanıyor.

Canlı yayın ağı Cheddareski Storyful’un CEO’su ve News Corp’un yöneticisi Rahul Chopra’nın “Hikayeler Her Yerde” projesine liderlik ettiğini bildirildi. Chopra’nın görevi, daha aktif kullanıcıları sosyal platforma çekmek.

Mart ayında halka arz edilen Snap, yatırımcıları heyecanlandıramamış ve büyük çoğunluğunun uygulamanın nasıl çalıştığını anlamaya çalışması sonucu kötü bir mali yıl geçirmişti. Şirketin “Hikayeler Her Yerde” özelliği sayesinde daha bilinir hale gelmeyi hedeflediği düşünülüyor.

teknik destek