Şimdi yükleniyor

İndirmek İstediğiniz Tweak ile iOS Sürümünüzün Uyumluluğunu Kontrol Eden Tweak

tweakCompatible Tweak

İndirmek İstediğiniz Tweak ile iOS Sürümünüzün Uyumluluğunu Kontrol Eden Tweak

Son Güncelleme tarihi 28 Aralık 2017 by Müşteri hizmetleri

iOS geliştiricisi treAson, tweakCompatible olarak adlandırdığı oldukça kullanışlı tweak’ini yayımladı. Bu tweak sayesinde, iOS sürümünüz ile indirmek istediğiniz tweak’in uyumlu olup olmadığını kolayca kontrol edebiliyorsunuz.

teknik destek

Tweak, cihazınıza bir tweak’i yüklemeden önce iOS sürümünüzde çalışıp çalışmayacağını bilmenizi sağlıyor. Bunu sayede uyumsuz tweak ile Jailbreak‘in çalışmasını engelleyecek sorunların önüne geçilmiş oluyor.

tweakCompatible-Tweak-Jailbreak İndirmek İstediğiniz Tweak ile iOS Sürümünüzün Uyumluluğunu Kontrol Eden Tweak

tweakCompatible’i yüklendikten sonra, üstteki ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi gezinme çubuğunda yeni bir arama simgesi konumlandırılıyor. Bu simgeye dokunduğunuzda tweak’in cihazınızda çalışan iOS sürümü ile uyumlu olup olmadığını gösteren bir diyalog ekranı açılıyor. Ayrıca diğer kullanıcılar için de geri bildirimde bulunabilmeniz için bazı seçenekler mevcut.

Tweak henüz çok yeni ve her tweak için yeterli düzeyde kullanıcı bildirimi toplanabilmiş değil. Bunu göz önünde bulundurarak, bazı tweakler için henüz uygunluk kontrolünün yapılmadığını belirtelim.

Genel olarak tweak’in çalışma mantığı oldukça dikkat çekici ancak yanlış kullanıcı bildirimlerine de açık bir yapıya sahip. Bu nedenle, tweak’i kullanırken dikkatli olmak gerekiyor. Muhtemelen yakın zamanda, tweak geliştiricisi tarafından kullanıcı bildirimleri kontrol altına alınacak ve böylece tweak’in kullanımı daha güvenli hale getirilecektir diye düşünüyoruz.

Tweak’i ücretsiz olarak Cydia’nın BigBoss reposundan indirebilirsiniz. Tweak, tüm Jaibreak’li iOS 10 çalıştıran cihazlarla uyumlu.

teknik destek