Şimdi yükleniyor

Snapchat Tamamen Yenileniyor!

Snapchat Yenileniyor!

Snapchat Tamamen Yenileniyor!

Son Güncelleme tarihi 24 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Snap Inc. firması, daha geniş bir kitleye ulaşmak için, kullanım oranı azalan ve popülerliğini yitiren sosyal medya paylaşım uygulaması olan Snapchat’i yeniden tasarlama kararı aldı.

teknik destek

Snapchat’in hisseleri, yüzde 20 oranında düştü ve kayıplar ile birlikte değeri 12,57 dolara indi. Daha sonralarda ise Snap hisse başına 17 dolarlık bir fiyatla halka açıldı. Son üç ayda içinde kullanım oranı, yatırım analistlerinin beklentisinin çok altında kalıyordu. İkinci çeyrekte 173 milyon olan günlük aktif kullanıcılar üçüncü çeyrekte 178 milyona yükseldi. Analiz şirketi FactSet’e göre analistler 181,8 milyon aktif kullanıcı bekliyorlardı.

Snapchat-iPhone Snapchat Tamamen Yenileniyor!

İcra Kurulu Başkanı Evan Spiegel, Snapchat’ın yeni bir yapılanma içerisine girdiğini ve bu süreç içerisinde en çok da yeni tasarımın dikkat çekeceğini belirtti. Spiegel analistlere konferans çağrısı yaparak, “Platformumuzda keşfedilmemiş veya görünmeyen her geçen gün geniş miktarda içeriğin kullanıcılar tarafından keşfedilmesini kolaylaştıracağız” şeklinde konuştu. 27 yaşındaki CEO,  yeni tasarımın sil baştan olacağını ve bu tasarımın kullanıcıları nasıl etkileyeceğini bilmediklerini dile getirdi. Instagram Hikayeler karşısında tüm riskleri alan Snapchat, Android uygulamasında da yeni özellikler ile kullanıcılarının karşısına geçecek.

teknik destek