Steve Jobs’un İş Başvuru Formu açık arttırma ile satılıyor

Steve Jobs’un İş Başvuru Formu açık arttırma ile satılıyor

Steve Jobs 1973 yılında ait iş başvurusunda bulunduğu form açık artırma ile satılacak. Steve Jobs 2011 yılında kanser nedeniyle aramızdan ayrılmıştı. Steve Jobs teknoloji dünyasına liderlik etmeden önce normal insanlar gibiydi. Para kazanmak zorunda olan ve pek çok firmaya iş başvurusu yapan Steve Jobs 1972’de kaydını yaptırdığı Reed Üniversitesinden ayrıldıktan sonra Portland kampüsünde bir yıl boyunca kaligrafi, dans ve Shakespeare çalıştı.

teknik destek <

Steve Jobs’un İş Başvuru Formu açık arttırma ile satılıyor2

Açık artırma ile satılan iş formu 1973 yılında doldurmuş. RR Auction platformunda 50,000 dolardan aatışa sunulacak. Steve Jobs  formu doldururken çok sayıda imla hatası yapmış be ve imla hatalarına çok fazla dikkat etmeli gözlemleniyor. Apple’ın kurucusundan bekleyeceğimiz kadar düzenli ve kusursuz bir iş formu değil. Steve Jobs  çok sayıda hata yapmış ve çok muhtemel bunları bilerek yapmış. Jobs, “reed college” ve “english, lit” gibi kelimelere büyük harfle başlamayı unutmuş. “Ehliyetiniz var mı?” sorusuna evet yazan Jobs, “Motorlu aracınız var mı?” sorusuna “Mümkün, ama olası değil” cevabını vermiş.

Steve Jobs’un İş Başvuru Formu 50 bin dolar açık arttırma ile satılacak

“Özel yetenekleriniz” kısmına ise “elektronik teknolojiler veya tasarım mühendisliği” yazan Jobs, ayrıca Helwett-Packard ismini de “Hewitt-Packard” şeklinde yanlış yazmış. Açık arttırma Mart’ın 8 ile 15’i arasında gerçekleşecek.Steve Jobs’a ait olan iş başvuru formu 50 bin dolardan çok daha fazla bir paraya satılması bekleniyor.  Müzayedeye çok sayıda ünlünün gelmesi kesin gibi.

müşteri hizmetleri