Tim Cook ile Öğle Yemeği Yemek İster Misiniz?

Tim_Cook

Apple hayranları, Cupertino merkezli Apple’ın CEO’su Tim Cook ile özel bir öğle yemeği yemek için bir fırsata sahipler. Ama bu pek ucuza mal olmayacak. Charitybuzz kar amacı gütmeyen kuruluşlar için çevrim içi yardım müzayedeleri başlatan bir hayır kurumu. Bu seferki yardım müzayedesinde Tim Cook başrolde.

teknik destek

Müzayede kapsamında şu anda Tim Cook ile öğle yemeği yemek için 16 teklif verilmiş ve toplam teklif tutarı 1250.000 doları bulmuş durumda. Sonraki minimum teklif miktarı 130.000 dolar. Daha önce, 2014 yılında da Tim Cook’la özel bir öğle yemeği için müzayede yapılmıştı ve 200.000 dolar elde edilmişti. Apple HQ turu dahil 330.000 dolar elde edildi. Bu yılda Apple HQ turu ve öğle yemeği, Apple’ın özel bir etkiliğine iki bilet sağlanacak.

Ayrıca elde edilen gelir Robert F. Kennedy İnsan Hakları örgütüne bağışlanacak. Müzayede 5 Mayıs’ta kapanacak. Müzayede detaylarına ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

Merhaba ismim Berna. 7 yıldır internet ve dijital pazarlama konusunda çeşitli firmalarda görev yaptım. Apple'a olan ilgim oldukça yüksek. AppleFoni'ye tecbrübelerimi paylaşmak üzere katıldım.