İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Today at Apple: İlham Veren Etkinlikler

Apple, geçen ay perakende mağazalarında eğitim ve yaratıcı etkinlikler için daha ağır bir yere sahip yeni “Today at Apple” girişimini duyurmuştu. Şirket şimdi, perakende mağazalarındaki etkinlikleri geliştirme çabalarına adamış olduğu “Today at Apple” web sayfasını yayına aldı.

teknik destek

Web sayfasında, Apple’ın düzenlediği, yaklaşmakta olan etkinliklerin yanı sıra, ilgilenenler için eğitimlere ait zaman çizelgesi yer alıyor. Sonuç olarak, yeni web sayfası Apple’ın daha önce mağaza içi etkinliklerini sunmak için kullandığı sayfasına benzemektedir. Temel fark ise, Apple’ın bugün programında daha fazla detayın yer alıyor olması ve daha geniş bir program takviminin olmasıdır.

Web sayfası aynı zamanda Apple’ın perakende mağazalarında ne gibi etkinlikler düzenleyeceğini de bize sunuyor. Örneğin, ebeveynlerin GarageBand ve iMovie gibi yazılımlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için çocuklarını getirebileceği yeni bir “Çocuk Saati” programı var. “Çocuk Saati” ayrıca Sphero ürünleri ile temel kodlama ve robotik kodlamayı da içeriyor.

New York ve San Francisco gibi daha büyük pazarlarda, Apple, konferanslar ve konuşmalar için ayrılmış bir avuç profesyonel sanatçıya sahip. Örneğin Lil Buck, Charlie Puth ve Leon Bridges San Francisco’da, Christopher Martin ise Brooklyn’de, Estelle SoHo’da performans sergileyecek. Ayrıca, müzik oluşturma, video düzenleme ve daha pek çok şey gibi “Nasıl Yapılır” eğitimleri de var.

Size en yakın Apple Store’da hangi etkinliklerin sunulacağını öğrenmek için Apple’ın web sitesindeki yeni Today at Apple sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

müşteri hizmetleri