Şimdi yükleniyor

Türk Telekom kalan DK internet paketini sorgulama

Türk Telekom kalan DK internet paketini sorgulama

Türk Telekom kalan DK internet paketini sorgulama

Son Güncelleme tarihi 6 Mayıs 2019 by Teknoloji Haber

Türk Telekom kalan DK internet paketini sorgulama nasıl yapılır veya Türk Telekom kalan interneti sorgulama hizmetinin nasıl çalıştığınız anlatacağız. Kullanılan internet miktarını ve kullanılan internet paketini öğrenmek için arama yolu, mesaj ile ve tuşlamayla yapılacaklar çok basit.

teknik destek

Türk Telekom kullanıcıları, faturalı veya faturasız hatlarda kullandıkları paketin kalan bakiyesini bir kaç farklı yöntemle öğrenebilirler. Bu yöntemlerin içinde klasik olarak en bilinen yöntemleri sıraladık.

Türk Telekom kalan internet paketini öğrenme

  • *123#’ yi tuşlama. Türk Telekom kullanıcıları bu tuşlamayı yaptıklarında kalan paket kullanımlarına dair dakika, SMS veya internet bilgisi cihazlarına SMS yolu ile ücretsiz bir şekilde gönderilir.
  • Bir diğer yöntemde 9333′ ü aramak. Bu aramada tüm paket bilgilerini öğreneceksiniz. Kalan SMS, kalan dakika sorgulama ve kalan internet öğrenme için en kolay yol.
  • Türk Telekom kullanıcıları dilerlerse 444 1 444 numarasını da tuşlayarak müşteri hizmetlerinden kalan dakika, internet paket bilgisini öğrenebilirler.
  • *100# Tuşlamasıyla gelecek menülerden sorgulamanızı yapabilirsiniz.
  • Son olarak Telekom’ un mobil uygulamasıyla sorgulama. GSM şirketinin mobil uygulamasını indirerek kullanıcılar kalan paket bilgilerini rahatlıkla öğrenebilirler.
Turk-Telekom-kalan-DK-internet-paketini-sorgulama-2 Türk Telekom kalan DK internet paketini sorgulama
Türk Telekom kalan DK internet paketini sorgulama

Mobil uygulama ile paket kullanımı sorgulama

Türk Telekom uygulaması, birçok avantajı içinde barındıran ve müşterilerine hızlı bilgi edinme kolaylığı sağlamaktadır. Uygulamayı cihazlarına indiren kullanıcılar, kendi telefon numaralarını uygulamaya tanımlayarak şifre al yöntemiyle telefonlarına gelen SMS şifresini kullanıp uygulamaya giriş yapabilirler.

Her hangi bir ücret ödemeden, müşteri hizmetlerini aramadan ya da tuşlama yapmadan uygulamaya giriş yaparak kalan internet kullanımı, kalan dakika kullanımı ve kalan SMS kullanımını öğrenebilirler.

Bu işlemler eski adıyla Avea çatısı altında bulunan PTTcell, Kartalcell, GSMobile ve Bimcell için geçerli bir yöntem.

teknik destek