Türkçe iPhone 8 ve iPhone 8 Plus İncelemesi

Türkçe iPhone 8 İncelemesi

22 Eylül itibariyle 30 ülkede piyasaya çıkan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın pek çok inceleme videosu YouTube’a düşmüş durumda. Elbetteki bunların arasında Türkçe olanını, elbetteki profesyonel anlamda Türkçe olanını bulmak biraz güç.

Bu noktada eline yeni iPhone’ları alan iPhonedo, derinlemesine bir inceleme yaptığı videosunu YouTube kanalında paylaştı. İncelemede yeni iPhone’ların tasarımından performansına, kamerasından hoparlörüne kadar pek çok şey ele alınıyor.

Apple fanları tarafından da eleştirilen iPhone 8 ve 8 Plus’ın iPhonedo tarafından da bazı haklı gerekçelerle eleştirildiği dikkat çekiyor. iPhone 7s’in yerini alan iPhone 8’in ciddi anlamda geliştirilmiş iPhone X ile tanıtılmasını anlamsız bulmamak elde değil. Özellikle de iPhone 7s ve 7s Plus’ın hiç edilmesi de tartışmaya açık bir konu.

Her zaman söylediğimizi bir kez daha söylüyor ve iPhone 7 veya 7 Plus kullanıcısıysanız iPhone 8 veya 8 Plus’a geçmeniz için hiçbir sebebin olmadığını yineliyoruz. Elbetteki bir iPhone 6s veya daha düşük bir model kullanıcısıysanız, yeni bir iPhone’a geçiş yapmak istiyor ve iPhone X’i beklemek istemiyorsanız özellikle iPhone 8 Plus’ı satın almanızı öneririz.

Derinlemesine iPhone 8 İncelemesi

1 Comment

  1. Maalesef iphone 8 in usa hariç dünya geneli ve ülkemizde de satışa sunulan modelinde yine INTEL LTE modem kullanılmış, iphone 7 deki INTEL LTE modemin bir üst sürümü bilginize…

Comments are closed.