İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye’ye Üçüncü Apple Store Geliyor!

Ülkemizde artan ve karşılanamayan hizmet talebi karşısında Apple üçüncü Apple Store‘u açma kararı aldı. Henüz şirket tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil ancak Apple’ın çalışan arayışı ve iş akışı verileri incelendiğinde Apple’ın yeni Apple Store açma planı bariz bir şekilde farkediliyor.

teknik destek

Apple Türkiye

Türkiye‘de ki 3. Apple Store‘un nereye açılacağı henüz netleşmiş değil. Bu konuda yakın gelecekte daha net bilgilerin elde edilebileceğini söyleyebiliriz. Apple Türkiye‘de ilk Apple Store’u 5 Nisan’da Zorlu Center’da, ardından ikinci Apple Store’u 12 Ekim’de Akasya AVM’de açmıştı. Her iki Apple Store’un özellikle İstanbul’da yer alıyor olması başta İç Anadolu bölgesi ve Akdeniz bölgesi başta olmak üzere pek çok Apple kullanıcısını üzmüştü. Hele ki iki Apple Store’un hizmet talebini karşılamıyor olması son zamanlarda tepki çekmeye başlamıştı.

Apple‘ın Türkiye ayağı oluşturduğu iş ilanları ile 22 kişilik yeni bir mağaza ekibi arayışında. İstanbul’da gerçekleştirilecek iş görüşmeleri sonrasında ekibin oluşmasından hemen sonra mağazanın daha subjektif bir şekilde ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Ancak bu zamana kadar havada kalan soru Türkiye’de üçüncü Apple Store’un nereye açılacağı yönünde. Apple bu konuda İstanbul’a açtığı iki Apple Store’un yanına üçüncü Apple Store’u kondurabilir. Ancak tahminlerimize göre bu sefer Apple Ankara’dan yana tercihi kullanacak ve Türkiye’deki üçüncü Apple Store Ankara’da açılacak.

Üçüncü Apple Store’a dair bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

müşteri hizmetleri