İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Twitch şifresini unuttum kurtarma sıfırlaması

Öncelikle Twitch şifremi unuttum bölümünün değişik bir sıralamaya sahip olduğunu belirtelim. Biraz dolaştıran bir yapısı var ve son bölümde size çoklu seçenek sunabiliyor. Buradan farklı problemler içinde yardım talebi oluşturulabiliyor.

teknik destek

Çoğu kullanıcı beni hatırla ile hesaplarını kullanıyor ve bir gün erişim sorunu yaşadığında veya başka bir cihazla bağlanmak istediğinde şifresini hatırlamıyor. Bizde ne gibi işlemler yapılabilir bunlardan söz edeceğiz.

Verdiğimiz bağlantıyla yapılacak işlemi isterseniz direk olarak uygulayabilirsiniz. Ya da oturum açarken sorun oluşturdu ile devam edilebilir.

Sosyal hesaplarla bağlı Twitch hesabının bağlantısında kopma yoksa sosyal hesabınız üzerinden de erişimde bulunmaya çalışınız. Ek bir güvenlik çıkarsa duruma göre daha önce giriş yapmada kullanılan cihaz kullanılabilir.

Twitch şifresini unuttum hesap kurtarma

Şunlarla devam edebilirsiniz:

  • help.twitch.tv/s/contactsupport?language=tr girin
  • Kategorisini seçin ve varsa alt seçeneği
  • Sonra iletişim bilgilerini ve açıklamayı durdurunuz.
  • Dosya eklemek için en altta bir seçenek öneriliyor. Burada isterseniz hesabın size ait olduğunu doğrulamak için kimlik görüntüsünü ekleyebilirsiniz.

Dönüşlerde yoğunluk göz önüne alınarak belli bir gün aralığında tekrar bir daha gönderimde bulunabilirsiniz.

Türkçe desteğinin olduğunu resmi sitesinden görüyoruz ama siz yine ikinci talebi İngilizce olarak açınız.

teknik destek

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.