Şimdi yükleniyor

Twitter video indir iPhone Android

Twitter video indir iPhone Android

Twitter video indir iPhone Android

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Twitter video indir iPhone için önereceğimiz bir uygulama olmayacak. Twitter video indir web siteleriyle olacak.

teknik destek

Twitter’ ın  Türkiye’ de kullanımı genelde siyasi paylaşımlarla görülmekte. Bir Facebook gibi genel değil. Yani genelde bir kategori de düşünebiliriz. Ama çok güçlü bir mesaj verme platformu. Çoğu siyasetçiyi bu alanda bulabilirsiniz. Resmi açıklamalarda dahi kullanılıyor. Bu haberimizde Twitter’ da gördüğünüz bir video’ yu nasıl indirebilirsiniz bundan bahsedeceğiz.

Öneri olarak vereceğimiz siteler şimdilik güvenli olarak görülmekte. Tabi yarını belli değil. Bunun için her zaman dikkatli olmakta fayda var. Malum virüs bulaşma ihtimali yüksek oluyor.

Twitter video indirme sitesi olarak sıralamayla verdiğimiz web sitelerini deneyiniz. Video indirme hızlı ve kolay yoldan yapılıyor.

Uyarı: Twitter video indir yasal uyarı! Telif hakkı olan videoları indirmede yasal zorunluluk bulunuyor.

Twitter video nasıl indirilir?

Twdownload.com, downloadtwittervideo.com/tr ve twittervideodownloader.com sitelerini deneyiniz. Bu sitelerdeki boş beyaz alana indirmek istediğiniz videonun url’ sini yapıştırınız. Sonra indir yazısına tıklayıp indirmesini bekleyiniz. Bazı sitelerde video indirme kalitesi HD olarak seçilebiliyor. Kaliteli bir video görüntüsü sağlıyor. Ama dosya MB boyutu fazla oluyor. Genelde 2 katı oluyor. Eğer cep telefondan gönderecekseniz ve internet paketiniz yetersiz veya az ise kotanızdan gitmemesi için ya düşük görüntü kalitesi veya bilgisayardan gönderiniz. Bunun için uygulamaların web sürümlerinden yararlanın. Bip uygulaması veya WhatsApp uygulamasının.

Twitter-video-indir-iPhone-Android-3 Twitter video indir iPhone Android

Twitter-video-indir-iPhone-Android-4 Twitter video indir iPhone Android

Twitter video indirme uygulaması

Android vey iPhone telefondan uygulama ile video indirme işlemi yapılabilir. Ama biz uygulamasız öneriyoruz. Twitter video indirme uygulaması için cihaz mağaza adreslerini kullanınız.

Twitter video indirme iPhone için veya Android için Google tarayıcısı Chrome kullanılabilir.

Twitter video indirme adresi nereden çıkıyor?

Twitter video indirme adresine ilgili videonun üzerine gelerek sağ tıklayıp görebilirsiniz. Tıkladığınızda video adresi kopyala şeklinde bir yazı çıkacaktır.

teknik destek