Instagram karşılıklı engel kaldırma kaldıramıyorum

Instagram karşılıklı engel kaldırma kaldıramıyorum

Instagram karşılıklı engel kaldırma sorunu yaşayanlar kısa bir kaç adımla sorunu çözebilirler.

müşteri hizmetleri

Instagram karşılıklı engelleme yapıp sonra iki tarafta engellemeyi kaldıramıyorsa bir ihtimal aşağıdakiler çözüm olabilir.

İlk önce normal yolla instagram engelleme kaldırmaya bakacağız. Ayarlar’ a girip gizlilik güvenlik bölümüne girelim.  Burada engellenen hesaplar başlığına dokunun ve engellenen hesaplar karşınıza çıkacak.

Instagram karşılıklı engel kaldırma nasıl yapılır?

Instagram uygulamasında anasayfa kısmından bir video veya fotoğraf gönderme seçeneğine dokunun. Sonra üst kısımda aramadan engellenmiş kişiyi yazın ve profil adınız görünecektir oraya gönder yapınız. Sonra mesajlar bölümüne gidiniz. Eski mesajlar çıkması gerekiyor. Çıkmazsa mesaj bildirini mi sessize al yapın şimdi engellenen kişi çıkacaktır. Çıkan bölümden engellenen kişinin engelini kaldır yapınız.

Instagram karşılıklı engel kalkmıyor olmuyorsa

Bu seferde aşağıdakileri deneyiniz. Çözüm olmazsa yorum yazınız. Ama alınan uyarıyla.

Engelli kişiyle sizin aynı kişiyi takip etmeniz gerekiyor. Bu hesap üzerinden işlem yapılacak. Orta bu hesap her iki hesabı takip etmesi gerekiyor. Bunun için isterseniz Fake bir hesap açabilirsiniz.

Ortak takip edilen hesap bir paylaşımda bulunsun. Ama bu paylaşımda karşılıklı engellenen hesaplar etiketlensin. Etiketleme için resimde her hangi bir alana dokunun. Etiketleme tamamsa paylaşımı yapınız.

Paylaşım yapıldıysa engellenen kişilerden biri paylaşımdaki görselde ki engellediği kişinin üstüne dokunsun. Kullanıcı bulunamadı çıktıysa engellenen kişide üç nokta kısmına dokunun. Engellemeyi kaldır yapınız.

Sorun için daha fazla detaya bu www.andronova.net/instagram-musteri-hizmetleri/instagram-karsilikli-engeli-kaldiramiyorum-kesin-cozumu-h2672.html web sitesinden ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

11 Comments

 1. Engelleneni dm üzerinden kullanıcı adıyla aratıp kişi profiline girip ve sağ üste 3 noktaya dokunup engeli kaldırın.(Karşılıklı engel çözümü)

 2. Ben dediklerinizi yapıyorum ama profiline girince engellemeyi kaldır yazmıyo engelle yazıyo neden?

  1. Diğer sitemizdeki görsel anlatımları doğru yaptınız mı ve nasıl bir sorun oluyor?

   1. Direk beyaz ekran çıkıyor kişiye tıkladığımda ve üç nokta dahil hiç bir şey de yok

    1. Benimde aynısı oluyor hiç bi şekilde bulamadım çözümünü acil yardıımmm

 3. en son dakini denedim ama 3 nokta çıkmıyor ne yapabilirim lütfen söyleyin

Comments are closed.