Twitter’da Artık Tweet Atarken Fotoğraf ve Bağlantılar Karakter Sayısına Dahil Olmayacak

Twitter-140-Karakter

Twitter’ın 140 karakter sınırlaması uzun zamandır ana gündem maddesi halinde ve görünen o ki sosyal ağ bu konuda bazı değişiklikler yapmaya hazırlanıyor.

müşteri hizmetleri

Bloomberg’in yayınladığı rapora göre, Twitter 140 karakterlik sınırlamasına dahil olan fotoğraf ve bağlantıları bu sınırlama dahilinden çıkartmaya hazırlanıyor. Herhangi bir fotoğraf veya bağlantı ile kendi düşüncelerini paylaşmak isteyen Twitter kullanıcısı bu sınırlama yüzünden yaklaşık 140 karakterin 23 karakterini kullanıyor.

Henüz Twitter’ca resmi olarak duyurulmayan bu özelliğin sosyal ağ tarafından önümüzdeki iki hafta içerisinde planlı bir şekilde kullanıma sunulacağı gelen bilgiler arasında. Bu küçük ama etkin değişimin çoğu şeyi değiştireceği açık. Özellikle de duygu ve düşüncelerini fotoğraf veya bağlantı linkleri ile göstermek isteyen kullanıcıların yaşadığı problemi çözecek diye düşünüyoruz.

müşteri hizmetleri

AppleFoni editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, aktif çalışma yaşantısını da sürdürmeye devam ediyor.