Üç Kameralı iPhone Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

uc-kamerali-iphone-hakkinda-yeni-detaylar-ortaya-cikti

Apple’ın üzerinde çalıştığı iddia edilen üç kameralı iPhone modeliyle ilgili yeni haberler ortaya çıktı. İşte Apple’ın bu yıl tanıtacağı 3 kameraya sahip iPhone modeline dair son detaylar. 

teknik destek <

Teknoloji devi Apple’ın bu yıl tanıtacağı yeni iPhone modelleri hakkında her geçen gün yeni bilgiler gelmeye başlarken son olarak üç kameraya sahip olacak olan yeni iPhone modeliyle ilgili son detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilerin kaynağı analist Jeff Pu, Apple’ın 2018 ya da 2019 yılında tanıtacağı iPhone modellerinde 3 kamera kullanacağını dile getiriyor. Apple’ın iPhone ve iPad modellerinde kullandığı kameraların tedarikçisi olan Largan tarafından üretilecek olan yeni lenslerin ne amaçla kullanacağı ise şimdilik bilinmiyor. 

Apple A12 İşlemcisinin Geekbench Puanları Ortaya Çıktı!

Yayınlanan raporda üç kameraya sahip olan iPhone modelinin ana kamerasında üç lensin bulunacağını ve üç kamera lensinde de optik görüntü sabitlem özelliğinin yer alacağı dile getiriliyor. Bilindiği gibi Huawei’nin kamera canavarı olan Huawei P20 Pro modelinde de üç kamera kullanılıyor ve bu kameraların üçünde de görüntü sabitleme özelliği bulunuyor. 

Yeni iPhone Lensleri 6P Lens Tasarımına Sahip Olabilir!

Hatırlanacağı üzere daha öncesinde Economic Daily News sitesi yeni iPhone modelinde 3 kameranın kullanılacağını ve bu üç kameranın çözünürlüğünün 12 megapiksel olacağını dile getirmişti. 6P lens tasarımına sahip olacak olan bu kameranın 5X yakınlaştırma yani Zoom özelliğine sahip olacağı aktarılmıştı. 

Jeff Pu, son iddialarıyla Economic Daily News’in iddialarını doğrularken ilerleyen yıllarda çok kameraya sahip iPhone modelleri görebileceğimizi belirtiyor. Bakalım Apple yeni tanıtacağı iPhone modellerinde nasıl bir kamera tasarımı kullanacak. 

müşteri hizmetleri

Comments are closed.