Şimdi yükleniyor

Ucuz iPhone pil değişimi kaçırma

Ucuz iPhone pil değişimi kaçırma

Ucuz iPhone pil değişimi kaçırma

Son Güncelleme tarihi 3 Aralık 2018 by Müşteri hizmetleri

Apple’ ın bazı iPhone modellerinde performans düşüşü yaptığı tespit edilmişti. Bunu yalanlamayan Apple, özür diledi ama ile başlayan bir açıklama yapmıştı….

teknik destek

Kasıtlı performans düşüşüne neden olan Apple’ ın mazereti ne olmuştu? Kullanıcılarımızın daha iyi modeller kullanması için yapılmış bir işlemdi. Bizde bunu yedik!

Ucuz-iPhone-pil-degisimi-kacirma-2 Ucuz iPhone pil değişimi kaçırma

iPhone en ucuz pil fiyatı

Performans düşüşü pil seviyeleriyle alakalıydı. Apple, iPhone yavaşlatma özrü olarak iPhone batarya satışında indirime gitmişti. Normalde çok pahalı olan orjinal Apple bataryalar 319 TL yerine 199 TL’ ye değişim yapıldı. Ama bu indirim 2018 yılı için geçerliydi. Malum 2019 yılına girmemize az kaldı. Bundan dolayı pil şarj sorunu yaşayan kullanıcılar, ucuz pil değişimi indiriminden faydalanmaları önerilir.

Aralık 2018 son! iPhone 6, 6s, iPhone 7 / Plus, SE, iPhone 8 ve iPhone X batarya fiyatları 199 TL. Ucuz iPhone pil değişimi kampanyası 31′ i son.

Bu fiyatla almak istemeyenler ve bataryasında sorun olanlar, orjinal’ e yakın kaliteli batarya kullanmalarını öneririz. Birde ne olursa olsun orjinal şarj cihazı.

Ucuz-iPhone-pil-degisimi-kacirma-3 Ucuz iPhone pil değişimi kaçırma

teknik destek