Şimdi yükleniyor

Apple’ın Video Hazırlama Uygulaması Clips Yayınlandı! Şimdi İndirin

Clips

Apple’ın Video Hazırlama Uygulaması Clips Yayınlandı! Şimdi İndirin

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Apple’ın 21 Mart’ta bir basın bülteni ile duyurduğu yeni video uygulaması Clips, on beş günlük aranın ardından App Store’da yerini aldı.

teknik destek

Yeni eğlenceniz. Şimdi başrol sizin” sloganı ile gelen Clips, video hazırlamayı eğlenceli ve paylaşmayı oldukça kolay hale getiriyor. Clips ile anı yakalayabilir, arşivinizdeki herhangi bir video klibi veya fotoğrafı kullanabilirsiniz.

Kayıt esnasında videonuza akıllı seslendirmede yapabilirsiniz. Canlı Başlıklar adı verilen bu özellik sayesinde, uygulama ile kayıt yaparken konuşmak. Üstelik sesinizle eşsiz senkronize olan alt yazı tarzlarından dilediğinizi seçebilmeniz mümkün.

Videonuz için onlarca filtreden herhangi birisini seçebilir, emojilerle video klibinizi daha renkli hale getirebilirsiniz. Ayrıca videonuzun uzunluğuna göre otomatik olarak ayarlanan müziklerle videonuzun havasını değiştirmeniz mümkün.

Clips’in sahip olduğu akıllı öneri özelliği ile, videonuzu paylaşmak oldukça kolay. Clips, videolarınızdaki kişileri tanıyor ve videoyu onlarla paylaşabileceğinizi düşünerek size önerilerde bulunuyor. Elbetteki sadece kişilerle değil Instagram, Facebook, YouTube ve Vimeo gibi popüler platformlarda da hazırladığınız videoyu kolayca paylaşmanız mümkün.

Clips’i iPhone veya iPad’inize indirebilir ve video oluşturma deneyiminizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

teknik destek