İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

watchOS 2.2 Güncellemesi Yayınlandı! Yeni watchOS Güncellemesi Artık Kullanılabilir

Apple en kişisel teknolojik cihazı Apple Watch için deneyimi yükseltmek adına watchOS 2.2 güncellemesini yayınladı. Yeni watchOS güncellemesi artık kullanılabilir.

teknik destek

Yeni güncelleme için Apple bir süredir geliştiriciler ve halka açık beta yazılım programı kullanıcıları ile birlikte test çalışmaları yapmaktaydı. En son altıncı beta sürümü yayınlanan yeni watchOS güncellemesi Apple Watch için kimi noktada önemli bir güncelleme olsa da genel anlamda pekte büyük bir güncelleme değil.

watchOS 2.2 ve iOS 9.3 ile birlikte artık iPhone’unuz ile birden fazla Apple Watch’ı eşleyebilirsiniz. Apple Watch için Harita uygulaması da geliştirilmiş durumda. Harita uygulamasına yeni bir ekran geldi ve bu ekran üzerinden yakınınızdaki mekanları arayabilme gibi yetenekler kazandırılmış durumda. Ayrıca Apple Watch Harita içeriği Yelp tarafından destekleniyor.

watchOS 2.2 güncellemesini indirmek için iPhone’unuza iOS 9.3 güncellemesini indirmiş ve yüklemiş olmanız gerekiyor. Ardından iPhone’unuzun ana ekranından Apple Watch uygulamasını kullanarak Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden ilgili güncellemeyi indirebilirsiniz. Güncellemenin uygulanması için Watch’ınızın en az %50 şarj seviyesinde olduğundan ve şarj edilir durumdan olması gerektiğini unutmayın.

müşteri hizmetleri