watchOS 4 Yayınlandı!

watchOS 4

Apple, bugün, watchOS 4’ün Golden Master (GM) sürümünün yayınlanmasından bir hafta sonra, akıllı saatinin işletim sisteminin en yeni sürümü olan watchOS 4’ün herkese açık final sürümünü yayınladı. Bugün yayınlanan watchOS 4 ile geçtiğimiz hafta yayınlanan watchOS 4 GM sürümü ile hiçbir farkının olmadığını belirtelim.

teknik destek <

watchOS 4’ü, iPhone’unuzdaki Watch uygulamasının Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Güncellemeyi yükleyebilmek için Apple Watch’un en az yüzde 50 şarj seviyesinde, şarj cihazına bağlı ve iPhone’un kapsama alanında olması gerekir.

watchOS 4, her bir kullanıcıya özgü dinamik bilgileri görüntüleyen özel bir Siri kadranı da dahil olmak üzere üç yeni saat kadranını Apple Watch’lara getiriyor.

watchOS 4’te yeni olan GymKit, egzersiz veri paylaşımı amacıyla uyumlu spor ekipmanlarının saatin arayüzüne erişmesine izin veriyor ve Aktivite uygulaması akıllıca koçluk yapıyor ve özel egzersiz teşviki sunuyor.

Yeni Quickstart arayüzü ile bir antrenmana başlamak ise her zamankinden daha hızlı. Ayrıca, Apple Music için yeni bir arayüz tasarımına gidildi ve üçüncü taraf uygulamalar her zamankinden daha hızlı ve daha fazlasını yapabiliyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.