WSJ: Apple, Yeni Ürünlerini 12 Eylül’de Duyurmak için Apple Park’ı Kullanabilir

WWDC Tim Cook

The Wall Street Journal tarafından yayınlanan habere göre, Apple, 12 Eylül Salı günü bir etkinlik düzenleyeceğini söyledi.

teknik destek <

Haberde, etkinlik için Apple Park yerleşkesinde yer alan Steve Jobs Theatre’ın kullanılması hedeflendiği ancak binanın inşaatının durumunun zamanlamayı veya etkinliğin yerini etkileyebileceğine dikkat çekiliyor.

Apple Park Steve Jobs Theater

Apple’ın etkinlikte, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın güncellenmiş sürümlerinin (S serisi) yanında OLED ekranlı, kablosuz şarj ve yüz tanıma özelliklerine sahip sözde iPhone 8’i duyurması bekleniyor.

Ayrıca etkinlikte, Apple Watch Series 3, 4K video aktarım özelliğine ve HDR desteğine sahip yeni bir Apple TV’nin de duyurulması bekleniyor. iOS 11, macOS High Sierra, watchOS 4 ve tvOS 11’in final sürümlerinin de yayınlanacağı tarih yine etkinlikte duyurulacak.

Apple, 2012’de iPhone 5’i piyasaya sunmasından bu yana son beş yıldır Eylül ayında özel etkinlik düzenliyor. Bu yılki etkinlik için ise tarih olarak “12 Eylül, Salı” geçtiğimiz haftadan beri konuşulmaya başlandı.

müşteri hizmetleri