WWDC 2016’da Baştan Aşağı Yenilenmiş Apple Music Görücüye Çıkabilir

Apple_Music

Kaynaklara göre Apple tümüyle yenilenmiş, kullanım için daha sezgisel hale getirilmiş yepyeni Apple Music’i tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni Apple Music tanıtımının ise WWDC 2016’da yapılması bekleniyor.

teknik destek

Apple’ın hedefinde çok daha iyi hale getirilmiş akış penceresi, indirme işlemlerinin daha basite indirgenmesi ve online radyo hizmetinin daha da genişletilmesi yer alıyor. Ayrıca Apple’ın abone sayısını arttırmak için kullanıcı teşviğini sağlayacak büyük pazarlama revizyonlarına hazırlık yaptığıda gelen bilgiler arasında.

Bireysel abonelikte 9,99 TL olan Apple Music, 6 kişiye varan Aile Paylaşımlı aboneliğini 14,99 TL’ye sunuyor ve şu anda 13 milyon abone sayısına erişmiş durumda. Bu sadece yaklaşık olarak bir yıl içerisinde gerçekleşti ve oldukça etkileyici bir rakam. Yine de Spotify’ın 30 milyon olan abone sayısı ile karşılaştırıldığında kesinlikle yetersiz olduğu açık.

Dahası Apple Music hizmeti aktif hale geldiğinden bu yana çoğu kesim tarafından eleştirilmiş, kimi kesim tarafından da taktir edilmiş durumda ancak halen eksikliklerinin olduğu bariz bir şekilde ortada ve kullanıcı şikayetleri halen devam ediyor.

Apple ise tüm sorunları ortadan kaldırmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşmanın peşinde. Bunun için de ummalı bir çalışma yapıldığı ve WWDC 2016’da yepyeni Apple Music’in görücüye çıkacağını belirtelim.

müşteri hizmetleri