Xiaomi, Mi Mix 2S’deki kablosuz şarj özelliğini doğruladı

mi mix 2

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi’nin 27 Mart’ta tanıtması beklenen yeni amiral gemi modeli hakkında birçok detay ortaya çıktı. Çin’li üreticinin sosyal medya platformları üzerinden yayınladığı görseller, Mi Mix 2S’in kablosuz şarj özelliğine sahip olacağını gösterdi.

teknik destek <

Xiaomi Mi Mix 2s kablosuz şarj ile geliyor!

Son zamanlarda satışa çıkan birçok amiral gemi modelinin kablosuz şarj ile geleceği söylenmişti. Samsung, zaten bu özelliği son dönemlerde yeni çıkan cihazlarına getirmiş durumdaydı. Ancak diğer üreticiler bu konuda biraz geride kalıyor.

2017 yılında Apple‘da iPhone 8, 8 Plus ve iPhone X modelleri için kablosuz şarj özelliğini getirmişti. Şimdi ise Çin’li üretici Xiaomi, yeni amiral gemi modellerinde kablosuz şarj özelliğini sabitliyor.

Zaten üretici olan Xiaomi, 27 Mart günü tanıtacağı Mi Mix 2S için bu durumu bir görsel ile kanıtlamayı başardı. Görsele aşağıdan bakabilirsiniz.

xiaomi

Teknik Detaylar Neler?

Şu ana kadar gelen Mi Mix 2S sızıntılarını birleştirdiğimizde, Snapdragon 845 ile gelmesi beklenen telefonun 8GB RAM’e sahip olacağı ve 5.99 inç’lik uçtan uca ekrana sahip olacağı düşünülüyor.

müşteri hizmetleri