İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Nesil MacBook Pro için Geri Sayım Başladı!

Eylül ayının hemen hemen ortasına gelmişken ve şirket başta iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olmak üzere yeni nesil Apple Watch Series 2’yi tanıtmışken Mac kullanıcıları gözlerini ileri tarihe çevirmiş durumdalar. Çünkü sırada artık Mac’ler var gibi duruyor. Özellikle de MacBook Pro için meraklı bekleyiş devam ediyor.

teknik destek

Apple’ın Ekim ayı içerisinde yeni nesil, yeniden tasarlanmış MacBook Pro’yu tanıtması bekleniyor. Apple’ın CEO’su Tim Cook’a gönderilen bir e-postaya Tim’in verdiği cevap aslında beklenenin çok yakın olduğunu gösteriyor.

Şirketin önümüzdeki günlerde yeni MacBook Pro’yu belirgin özellik farklılıkları ile tanıtması bekleniyor. Özellikle yeni nesil OLED dokunmatik bir panelin klavye üstünde yer alması, fonksiyonel tuşların dokunmatik panele yerleştirilmesi, müzik kontrollerinin, ekran parlaklığının ve daha fazlasının bu dokunmatik panel ile gerçekleştirilmesi öngörülüyor.

Yeni nesil MacBook Pro için gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!

teknik destek

6 Yorum

 1. Mustafa Mustafa 25 Eylül 2016

  Macbook Pro mu yenilemeyi düşünüyorum. Artık yavaş geliyor. Yakın zamanda almam gerekiyor. Yeni Macbook Pro’nun geliş tarihi belli mi?

  • Burhan Burhan 26 Eylül 2016

   Ben de bekliyorum. Ama Eylül bitti. Henüz ses yok. Belli ki stoklarındakileri eritmeye çalışacaklar önce. Bir de iOS ile uğraşıyorlar çoğunlukla. Mac’ler ikinci planda.. Ekim etkinliği de olmayabilir bana göre. 2017 ilk çeyreği belki.

 2. Burhan Burhan 18 Eylül 2016

  Macbook alacaktım yazıyı görünce bazgeçtim. Ekim’de kesin çıkar mı acaba yoksa 2017 mi olur?

  • İlker Çiftçi İlker Çiftçi 18 Eylül 2016

   Belli değil. Belki kasımda gelir

   • Burhan Burhan 21 Eylül 2016

    Sizce 32 GB Ram, 4GB ekran kartı vs gibi donanımsal yenilikler de görme şansımız olur mu?

    • İlker Çiftçi İlker Çiftçi 21 Eylül 2016

     O konuda yorum yapmam biraz zor. iPhone’lar kadar sızıntı olmuyor mac ile ilgili

Yorumlar kapatıldı.