Şimdi yükleniyor

Youtube Daha Çok İzlenme Sayısı İçin Yeni Parametre Ekledi

22222

Youtube Daha Çok İzlenme Sayısı İçin Yeni Parametre Ekledi

Son Güncelleme tarihi 9 Mart 2018 by Harun Ünal

Youtube, son güncellemesiyle beraber kullanıcılar için çok rahat içerik değerlendirme imkanı sunuyor. Platforma dahil edilen yeni parametreler sayesinde, içerikler hakkında detaylara çok daha basit bir şekilde ulaşılıp değerlendirme yapılabilecek.

teknik destek

YouTube, kullanıcılarının kanalları hakkında daha basit bir veri ulaşımı sağlaması için geliştirmelerine devam ediyor. Çok uzun zamandır üzerinde çalışılan bu karar, kullanıcıların artık daha kolay ve rahat kanal geliştirmeleri ve görüntüleme sayısı gibi birçok veriyi basit analiz etmeleri için geliyor. Bu bakımdan izlenme sayılarını arttırmaya yönelik çalışmalar yapacak olan kullanıcılar, isterlerse yeni arayüz yerine eski sürüm arayüzü “Creator Studio Classic‘i kullanabilecekler.

1-4 Youtube Daha Çok İzlenme Sayısı İçin Yeni Parametre Ekledi

Yeni özellikle beraber bütün görüntülenme verilerinin özetini sunan yeni bir pano ve üç farklı parametre eklendi. Kanal performansını çok kolay bir şekilde izleyebileceksiniz. Ayrıca kullanıcılara hangi küçük resimlerin çok daha fazla tıklama aldığını işaret edecek güncelleme gerçek izleyici ve sayılmayan izleyiciler hakkında çok fazla detay sunacak.

Şimdilik beta olan bu geliştirme, kısa bir süre sonra tüm kullanıcılar için gelecek.

teknik destek